Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 90

Wątek: dywaniki

  1. #61

    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Elbląg
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    516
    Koledzy oczywiscie nie ma problemu z grupowym zamówieniem . Cena około 240-250zl/kpl na przód . Moze przy większej ilości byłoby troche mniej .


    Cena podana dla Mk1

  2. #62
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Tomek69N Zobacz posta
    Są gdzieś zdjęcia i ceny oryginalnych? Jeśli kosztują tyle co dziesięć z allegro to nie wiem czy warto, mimo wszystko.
    Posta nie wyssałem z palca, na zamienniki szkoda kasy, ori wytrzymują sporo i wyglądają porządnie, w mojej TT jeszcze ori 140tyś i wyglądają jak nowe, jeżeli znajdziesz takie w cenie 100zł zwracam honor.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #63
    Awatar Tomek69N
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    44-200 Rondnik
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Myszowaty
    Posty
    475
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Posta nie wyssałem z palca, na zamienniki szkoda kasy, ori wytrzymują sporo i wyglądają porządnie, w mojej TT jeszcze ori 140tyś i wyglądają jak nowe, jeżeli znajdziesz takie w cenie 100zł zwracam honor.
    Nic mi nie jesteś winien Żuczku Wrzuć zdjęcia jeśli nadal masz oryginalne u siebie ale Ty już jeździsz mk2 więc możemy jedynie pogląd mieć. Zapytałem po prostu czy ktoś ma zdjęcia i zna ceny. Michał się wykazał cennikiem, dość rozsądnym zważywszy ceny niektórych części OEM AUDI (miałem obawy czy aby cena nie będzie od 500+) i jeśli jeszcze wrzuci jakieś zdjęcie poglądowe to może się skuszę na zamówienie
    Może faktycznie, jeśli Michał potrafi zrobić w grupowym zamówieniu lepszą cenę, ktoś się jeszcze skusi?

  4. #64

    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Elbląg
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    516
    Prosze bardzo Tomku : http://www.ecstuning.com/Audi-TT_MKI..._All/ES455748/

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Jeżeli będzie zainteresowanie to utworze temat dla Mk1 i Mk2 - cena oczywiscie będzie mocno uzależniona od ilości chetnych

  5. #65
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    a czy przy np 5 kompletach jest się wstanie zejść do np 200zł? Dałbyś np wycenę ze dla 1x to tyle, 3x to tyle a np 5-10x to taka cena.
    Bo ja 200zł to bym dał w sumie a może ktoś jeszcze zechce kupić moje bo tak na prawde to są bardzo ładne ale......nie są nowe :P

  6. #66

    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Elbląg
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    516
    Cena w najmniejszym stopniu jest zalezna odemnie - ja osobiscie chciałbym dla was jak najtaniej . Kwestia jak dostawca mój zachowa się w tej sytuacji. Zapytam o taka możliwość w najbliższym czasie .

    Jedno jest pewne - im więcej osób chętnych tym większe szanse na niższą cene .

  7. #67
    Awatar nonamed
    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa / Konstancin-Jeziorna
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2004
    Kolor
    brak
    Posty
    256
    również byłbym chętny. WIęc moze warto zebrać listę chętnych.

  8. #68

    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Elbląg
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    516

  9. #69
    Awatar Leszek
    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Starachowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    niebieski
    Posty
    246
    Mam pytanie, czy ktoś z Was próbował ratować oryginalny dywanik? U mnie z zewnątrz wyglądają idealnie, tylko ten kierowcy pod spodem ma popękane tworzywo. Może to czymś podkleić?

  10. #70
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970

    dywaniki

    Ja sobie kupiłem na Allegro jesienią za 60zl i były po miesiącu do wyrzucenia (wykruszyło się to czarne od spodu syfiąc wykładzinę). Patrząc ze oryginalne dywaniki bardzo długo się trzymały, to kupiłem w ASO za 240zl. Na dłuższą metę myśle ze ta opcja będzie tańsza niż zmieniać co chwile te "tanie" dziadostwo... przewaga ori jest taka ze od spodu jest coś w stylu gumy / lity materiał.
    Myśle ze większość z nas ma pod stopami wygnieciona wykładzinę, te dziury powodują w ich miejscu szybsze zużywanie się dywanika kierowcy. Dlatego proponuje coś sztywnego podłożyć pomiędzy wykładzinę a dywanik.
    Ja podlozylem deskę Nowaka - tego od rąk które leczą
    Ostatnio edytowane przez miki77 ; 18-05-2017 o 13:49

  11. #71
    Awatar Leszek
    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Starachowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    niebieski
    Posty
    246
    Dlatego pytam, bo może ktoś to już przerabiał. Mam taki pomysł, żeby posmarować tą popękaną powierzchnię klejem do gumy, np. szewskim butaprenem i przyłożyć na to warstwę grubego płótna, które nasiąkając klejem zaimpregnuje się i wzmocni całość. Może to słaby pomysł, ale nie nie znam się na tym i tylko to przychodzi mi do głowy.

  12. #72
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Mam pytanie, czy ktoś z Was próbował ratować oryginalny dywanik? U mnie z zewnątrz wyglądają idealnie, tylko ten kierowcy pod spodem ma popękane tworzywo. Może to czymś podkleić?
    Ja podkleiłem duży kawałek wykładziny pod dywanikiem, ale to też rozwiązało problem tylko na kilka miesięcy. Tak jak kolega miki77 powiedział, tylko i wyłącznie ori dywaniki. MaTTeusz podobnie pokazywał mi dywaniki oryginalne kilkuletnie i podróby półroczne - różnica dość znaczna.

  13. #73
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    ps. Sorki za OT. JBC mam na zbyciu ori nowe wycieraczki do MKI. Cena 150 zł jakby kogoś interesował pls. na priv.

  14. #74
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Widzisz ja stoję przed tym samym dylematem. Mam takie na oku http://allegro.pl/audi-tt-8n-1998-20...056892218.html
    kolega minibigi je zakupił - zdjęcia w jego temacie - i pisze że na razie ok. Nie wiadomo jak będzie za rok - dwa. A druga sprawa że moje właśnie hmm.. są posilikonowane czarnym mazidłem z pod spodu i o dziwo dość szczelne są ale z góry widać że zmęczone. Dlatego też coś będę musiał zakupić. wottka masz jeden kpl. czy więcej ?

  15. #75
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970
    Cytat Zamieszczone przez delleto Zobacz posta
    Widzisz ja stoję przed tym samym dylematem. Mam takie na oku http://allegro.pl/audi-tt-8n-1998-20...056892218.html
    kolega minibigi je zakupił - zdjęcia w jego temacie - i pisze że na razie ok. Nie wiadomo jak będzie za rok - dwa. A druga sprawa że moje właśnie hmm.. są posilikonowane czarnym mazidłem z pod spodu i o dziwo dość szczelne są ale z góry widać że zmęczone. Dlatego też coś będę musiał zakupić. wottka masz jeden kpl. czy więcej ?
    to jest wlasnie ten szajs co kupilem, jedyny plus ze mi tylne zostaly, a tam sie nie uzywa wiec sie trzymaja

Podobne wątki

  1. Audi TT 8N dywaniki
    Przez motoluka w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 18-12-2021, 21:32
  2. Dywaniki tył
    Przez karoltt w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-06-2017, 00:57
  3. Dywaniki
    Przez sadek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-09-2008, 23:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •