dzięki wszystkim za przywitanie.
szczota-t1000.nie bluźnię,po prostu jestem wymagający
tak żeby załagodzić
są tez duże plusy,
1-napęd quattro rewelacja!!!!!!!!!!!!++++++++++++++
2-skórzana tapicerka,dobrej jakości,jak i wygodne fotele,niektórzy narzekają ze się wolno grzeją,ale nie jest źle w dwóch poprzednich autach było gorzej,wolniej,oraz brak płynnej regulacji!!!!!!++++++++++++++++++++++++
3-blachy których nie bierze rdza!!!!!!!!
4-przykuwa wzrok,linia auta rewelacja,niestety w moim przypadku,to nie jest wskazane(podjechałem do klienta na pomiar zobaczył autko i stwierdził ze musimy być drodzy ,musiałem ściemniać ze pożyczyłem od znajomego bo mój się zepsuł)ale na lans super.
5-duży prześwit (przynajmniej w moim okazie),plus duży kat natarcia tak ze w połączeniu z napędem,zero problemu z parkowaniem!!!!!!!!!!!!!!!!+++++++
6-nie trzeba nikogo podwozić,zawozić,przewozić mu żadnych klamotów,wiec mam z tym spokój!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++
7-cena części , np.rozrząd komplet+pompa wody,filtr oleju+olej 650- zł.według mnie rewelacja.
8-zywotny ,motor
ogólnie tak jak u góry,wk......ja mnie,zaj......scie!!! dźwięki które wydaje,a nie powinien.

EDYCJA ---------- Post dodany 00:46 19-02-2012 ---------- EDYCJA

dokładnie tym co mam w awatarze.nie porównuję bo to bardzo odlegle segmenty,ale TT wazy o ile mam dobrze zapisane 1040 kg,a W210 około 1700 kg,ten pierwszy 224,drugi279 kocyków,pierwszy powinien być rakieta,w porównaniu z drugim,a tak nie jest.zalane to samo paliwo,na tej samej stacji,oraz ten sam odcinek drogi,podobna pogoda.