Pokaż wyniki od 1 do 15 z 120

Wątek: Kwinto 3.2 Q DSG

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Zabudowa audio strasznie słabo wygląda wg mnie. Bagażnik w MK2 jest mały a tutaj masz jeszcze mniejszy w dodatku jakieś dziwne wybrzuszenie. Jeśli ta firma była taka PRO to chyba się nie postarali, ale to tylko moja subiektywna opinia. Podobnie maskownica radia nie wygląda za dobrze. Fajnie, że przywracasz auto do porządku. To już plus bo niektórzy kupują w takim stanie auta i tylko mówią, że będą robić a nic nie robią. Z gratulacjami poczekam jak będą jakieś mody upiększające TTetunię a nie przywracające ją do życia Powodzenia w modzeniu, jesteś na dobrej drodze
    I don't have dreams, I have goals.

  2. #2

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Zabudowa audio strasznie słabo wygląda wg mnie. Bagażnik w MK2 jest mały a tutaj masz jeszcze mniejszy w dodatku jakieś dziwne wybrzuszenie. Jeśli ta firma była taka PRO to chyba się nie postarali, ale to tylko moja subiektywna opinia. Podobnie maskownica radia nie wygląda za dobrze. Fajnie, że przywracasz auto do porządku. To już plus bo niektórzy kupują w takim stanie auta i tylko mówią, że będą robić a nic nie robią. Z gratulacjami poczekam jak będą jakieś mody upiększające TTetunię a nie przywracające ją do życia Powodzenia w modzeniu, jesteś na dobrej drodze
    Audio i zabudowę dostałem w "prezencie" i choć nigdy nie byłem z niej dumny, o czym pisałem wcześniej to trudno narzekać. Bagażnik pójdzie do przebudowy (może) chcę wyrzucić jeden subb. Czasem też potrzebuję zwyczajnie miejsca na np. walizkę, wybrzuszenia nie widzę - może kwestia zdjęcia. Inna sprawa, że na forum TT MK2 z zabudową za wiele nie ma to i porównania też nie mam. Weź też proszę pod uwagę, że zabudowa pochodzi z 2009 roku. A firma no tak PRO ze stolycy - kupa kasy, efekt jak widać zapomnieli o podłączeniu fajery czy chociażby separatorze. Jedyny plus że to faktycznie gra, co nie zmienia faktu że w mojej opinii złapali frajera - zrobili jak zrobili a skosili jak za zboże
    Co do modów - poza wspomnianymi nie będzie - felgi, dolot filtr powietrza - więcej nie potrzebuję. Wolę utrzymać auto zbliżone do serii i sprawne technicznie niż mieć przyszywanego TTSa z choinką przed oczami
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •