Zuczek Ty tak troche jak baba tylko narzekasz i tylko oceniasz wogole nie znając nikogo a uwierz mi jak sie poznamy zapewne zmienisz zdanie co do mojej konkretnosci nie kazdy musi byc taki jak TY wspaniały ,wszech wiedzący i co najwazniejsze udowadniający jakim to sie nie jest .jest to pozytywna uwaga o ile ją zrozumiesz.
Robili mi wydech kompletny czyli od turbo co wyszło rewelacyjnie dosłownie rewelacyjnie a miałem juz troche z tym wspolnego (hks,invidia w subaru sti)
zamontowali mi IC FORGE -oczywiscie z orurowaniem MG MOTORSPORT
czekam na kolejny pomysł na wsuniecie czegos bo czas w kwietniu moze w marcu poleciec do compsportu
na sam kkoniec zamontuje zestaw hamulcow ktory lezy na półce wraz z nawiercanymi tarczami ,dystanse nowe koła 17ABT wraz z oponami potenza 070 które juz czekają w pokrowcu.
nie wiem co wybrac na temat dolotu ale to raz x przeczytam wszystkie watki w tym temacie i samo przyjdzie rozwiazanie.
pominąłem wymiane wszystkich przewodów na samco ,turbo ,przeniesienie na zimna strone blowof itd
wiecej nie pisze bo zapewne "którys kolega" zwróci uwage ze to powinno byc w dziale nasze samochody....
cena za wydech od turbo 3,5tys 3'amerykanskie jak kto woli 2,75 na nasze... cena za zamontowanie IC 900zł nie adekwatna co do jakości usług-zbyt niska....