Pokaż wyniki od 1 do 15 z 26

Wątek: Panowie, zerknijcie proszę w moje logi bo podobno nie jest dobrze...

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jan 2019
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    209
    Cytat Zamieszczone przez Fazer Zobacz posta
    "TomaszM", jest jeszcze jedna przydatna rada, o której nie każdy wie. Dzwonisz do Audi, podajesz nr VIN auta i pytasz czy podlega akcji serwisowej wymiany wspomnianych cewek. Jeżeli tak, to masz sprawę załatwioną za free. Haczyk jest taki - jeżeli ktokolwiek wcześniej "gmerał" przy cewkach tzn. wymieniał je i w Twoim aucie są cewki o innych numerach niż z fabryki, to niestety odmówią akcji serwisowej. Warto się upewnić, nic to nie kosztuje. Pozdrawiam
    Sprawdzę oczywiście, dzięki!
    Nawet dziś dzwoniłem do ASO, ale do działu części żeby sprawdzić co jest dedykowane na dzień dzisiejszy. Okazuje się że to co mam aktualnie (po numerze). Niestety nie miał pan możliwości sprawdzenia akcji, o której piszesz.

  2. #2

    Dołączył
    Jan 2019
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    209
    Cytat Zamieszczone przez TomaszM Zobacz posta
    Sprawdzę oczywiście, dzięki!
    Nawet dziś dzwoniłem do ASO, ale do działu części żeby sprawdzić co jest dedykowane na dzień dzisiejszy. Okazuje się że to co mam aktualnie (po numerze). Niestety nie miał pan możliwości sprawdzenia akcji, o której piszesz.
    Akcja serwisowa nie przysługuje mojemu autu.
    Cewki wymieniłem, auto lepiej mi dziś zapaliło na zimno..., może też chodzi bardziej aksamitnie, a może to moje złudzenie...
    Muszę zrobić logi raz jeszcze i zobaczymy czy to cewki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •