Cytat Zamieszczone przez P5_KAROL Zobacz posta
Witam

Korzystając z wolnego czasu i idąc za radą Kwinto, za co chciałbym mu z tego miejsca podziękować postanowiłem zająć się "nalotem" na wydechach. Do usunięcia użyłem ORO PERFEKT Preparat do czyszczenia szkła kominkowego, cena 22 zł.

Gdy już posiadłem arsenał do usunięcia nalotu rozpocząłem z nim wojnę, która była długa i wyczerpująca, ponieważ nie "puściło przy pierwszym pociągnięciu", a wróg najwidoczniej był bardzo, ale to bardzo stary. Co prawda już wcześniej próbowałem wyczyścić końcówki wydechu, ale z bardzo, bardzo słabym skutkiem... Dlatego polecam wszystkim ten preparat, ponieważ po niespełna dwóch godzinach bitwy... wygrałem!

Nie będę chwalił się jak końcówki wyglądały przed czyszczeniem, ponieważ... sami rozumiecie ale... za to pochwalę się jak wyglądają po


Teraz tylko pozostaje mi zadbać o to, aby nie doprowadzić je do takiego stanu w jakim były

Pozdrawiam
Karol


Hmmm... Mam dobre wieści. Teraz jak już doczyscileś to wystarczy raz no max dwa razy w tygodniu przetrzeć to np. ściereczką z czymś do mycia szyb, poprostu odrobina chemii styka. Niestety tak jak wspomniał Humidorek, byle jaki przelot na miasto spowoduje delikatny nalot na końcówkach, jednak żeby tego syfu nie "zapiec" dbaj jak wyżej bedzie ok

Ps. Hubi jeszcze nie zmieniłeś swoich? święta idą, pisz urządzimy kwestę