Pokaż wyniki od 1 do 15 z 32

Wątek: YODA by Pawel-2005: NEW BEGINNING

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Odp na offa. Listwa listwą ale opłaciło się kupiłem bardzo ładną bez ryski na 2 strone za 40zł. Koszta kosztami ale jeśli coś nie jest pilne można poczekać i prosze...

    Dodam jeszcze do tematu Yody że mi się widzi zderzak r32 na tych zdj co dodałeś, już sobie w głowie go dorysowałem

  2. #2
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970

    YODA by Pawel-2005: NEW BEGINNING

    Cytat Zamieszczone przez oOkillerjezOo Zobacz posta
    Odp na offa. Listwa listwą ale opłaciło się kupiłem bardzo ładną bez ryski na 2 strone za 40zł. Koszta kosztami ale jeśli coś nie jest pilne można poczekać i prosze...

    Dodam jeszcze do tematu Yody że mi się widzi zderzak r32 na tych zdj co dodałeś, już sobie w głowie go dorysowałem
    Czyli masz już po dwóch stronach listwy sline?
    Acha, bo tak Cię zrozumiałem ze kupiłeś na prawa stronę nowa sline za 450 od jakiegoś typa, a ja za lewą używana oferowałem za dużo w twojej ocenie, bo widziałeś gdzieś już nieaktualna aukcje za 50zl...
    400 za nowa tez było dla ciebie poza zainteresowaniami (ktoś tam miał za 800 komplet i chciałem się z Tobą złożyć bo potrzebowałem prawej)...
    Widać nie umiem czytać ze zrozumieniem.

    W każdym razie super gratuluje, ze udało Ci się takiego białego kruka za bezcen wyhaczyc, pozostaje się nim pochwalić w swoim wątku.
    Śledzę go z zainteresowaniem, bo projekt ciekawy, w auto wiele pracy włożone.

    Pozdr
    Miki

    Jeszcze raz sory za off
    Ostatnio edytowane przez miki77 ; 04-04-2019 o 08:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •