Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Wątek: Druga młodość czarnej TT

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar PinBack
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Cornyy
    Posty
    76
    Tylny zderzak jest z Sline'a więc już 33% jest
    A tak serio to nie rażą mnie te chromy z przodu więc zmieniał ich nie będę.
    Zderzak jak się znajdzie jakiś w dobrych pieniążkach to się wymieni.
    Daszek nad zegarami muszę zawieźć do obszycia bo brakuje mi go ewidentnie, może dzisiaj nawet skoczę
    Co do sprzedaży auta to tak mam - kupuję takie biedne, podniszczone i robię wg. swojej wizji, a później sprzedaję i od nowa.
    W ogóle mnie "nie ciśnie" ze sprzedaniem więc tak sobie wisi na otomoto, jak się ktoś znajdzie to się sprzeda, a jak nie to pojeżdżę bo sprawia frajdę.

    Fela pochodzi z A6 z napędem quattro więc są 4 takie same, to 19" szerokości 9" z oryginalną gumą 255 i osadzeniem 33.
    Obcierało o nadkole, ale znajomy, który obsługuje mi cały gumi-serwis powiedział, że jak wsadzę 225/30 czy 35 (nie pamiętam, sprawdzę) to problem ustanie i miał rację.
    Musi być spora hopa żeby autem zabujało i wtedy delikatnie obciera, ale to pewnie też przez obniżone zawieszenie H&R

  2. #2
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez PinBack Zobacz posta
    Tylny zderzak jest z Sline'a więc już 33% jest
    A tak serio to nie rażą mnie te chromy z przodu więc zmieniał ich nie będę.
    Zderzak jak się znajdzie jakiś w dobrych pieniążkach to się wymieni.
    Daszek nad zegarami muszę zawieźć do obszycia bo brakuje mi go ewidentnie, może dzisiaj nawet skoczę
    Co do sprzedaży auta to tak mam - kupuję takie biedne, podniszczone i robię wg. swojej wizji, a później sprzedaję i od nowa.
    W ogóle mnie "nie ciśnie" ze sprzedaniem więc tak sobie wisi na otomoto, jak się ktoś znajdzie to się sprzeda, a jak nie to pojeżdżę bo sprawia frajdę.

    Fela pochodzi z A6 z napędem quattro więc są 4 takie same, to 19" szerokości 9" z oryginalną gumą 255 i osadzeniem 33.
    Obcierało o nadkole, ale znajomy, który obsługuje mi cały gumi-serwis powiedział, że jak wsadzę 225/30 czy 35 (nie pamiętam, sprawdzę) to problem ustanie i miał rację.
    Musi być spora hopa żeby autem zabujało i wtedy delikatnie obciera, ale to pewnie też przez obniżone zawieszenie H&R
    Masz złe ET i dla tego problem przy prawidłowym osadzeniu guma 255 nie ma prawa obcierać
    Widzę że masz fajną pasję, ale kosztowną, jakieś A8 byś mi odrestaurował to może bym kupił bo widać że robisz to całkiem efektownie, co widać na tym przykładzie
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-01-2016, 17:28
  2. Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 11-02-2014, 19:45
  3. Kupię drugą sondę lambda BAM
    Przez STELMI w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-10-2013, 22:27
  4. Alumki do czarnej perełki :)
    Przez Vinyl w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-03-2012, 20:29
  5. Motocykle- druga pasja :)
    Przez miloo666 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 08-03-2008, 21:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •