Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Wątek: Prośba o analize logów BAM 225

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #10

    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Elbląg
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Silver
    Posty
    12
    Koledzy,dzięki za wasze uwagi i pomoc ale nie oto chodzi,prosiłem o analizę logów,kolegów którzy siedzą jakiś czas w temacie analizy logów i wiedzą co w trawie piszczy.Konkretnie chodzi mi o brak mocy w przedziale 1500-3000obr czasami coś się pojawia ale podczas logów dynamicznych widać że jest turbo dziura,zero błędów.Dolot szczelny,dv nowe,N75 nowe ,gruszka pracuje poprawnie ,swiece nowe,cewki nowe,filtry olej,katy są ,podciśnienia nowe przewody,silnik zdrowy,rozrząd na miejscu,klima chodzi,fotele grzeją .Auto kupione w tamtym roku z niemiec i nie wnikałem w szczeguły że słabo się zbierało na starcie bo nie miałem czasu ogarniać temat.Nie jestem laikiem,głównie
    zajmuję się tdi-kami .Przeorałem całe forum i nie tylko ale nic konkretnego nie znalazłem ,a nie interesują mnie podpowiedzi może to albo to itp,nie problem powymieniać wszystko wpompować pare tysięcy a dalej zero efektu jak tu co nie którzy koledzy robią.Koledzy bądzmy profesjonalistami bo szkoda czasu i kasy na błędy i cieszmy się zabawkami.Koniec marudzenia przejdzmy do konkretów.Dobrałem się dzisiaj do przepływówki ,już ktoś coś tam grzebał w piewnicy,i moje pytanie czy ten wkład to faktycznie jest od 225,bo po analizie tego numeru wyszło że to siedzi w 1.9tdi.Co powinno siedzieć w 225.
    Nazwa:  DSC_0559.jpg
Wyświetleń: 599
Rozmiar:  480.1 KB
    Ostatnio edytowane przez civic755 ; 05-05-2018 o 19:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •