Cytat Zamieszczone przez Kemil Zobacz posta
Kup auto za 59k sprzedaj za 68k. Profit.
Zrobiłem trochę dochodzenie odnośnie tego auta ponieważ na ramce tablicy rejestracyjnej jest adres komisu, które to auto sprzedawał. Zadzwoniłem, popytałem i nie jest bez wad. Jeździła tym kobieta i porobiła trochę szkód, ponieważ z tego jak dobrze pamiętam to przedni zderzak był wymieniany, dwa przednie błotniki skasowane oraz któraś lampa, lecz na szczęście auto było robione w ASO i nie ma po tym podobno śladu a błotniki np. były wstawiane nowe i malowane, więc nawet mój super miernik lakieru nic nie pokaże Nie pamiętam już teraz dokładnie, ale auto bodajże rok temu w kwietniu sprzedał ten komis z ramki tablicy rejestracyjnej, jakiemuś swojemu znajomemu, ale nie ma pojęcia dlaczego teraz znalazł się w opolskim. Przez cenę i podejście sprzedającego nie wgłębiłem się bardziej, także tylko tyle mogę powiedzieć na temat czerwonej 3.2

Ho ho 64 900 zł

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
Popatrz też na zdjęcie zegarów. Silnik odpalony, a świeci kilka kontrolek i nie jest to wina chwilowego braku napięcia.
Ogólnie jest zasada, że za dobre trzeba zapłacić ( oczywiście są wyjątki i okazje, jednak trafić na coś takiego, to wielkie szczęście ).
A to czasami nie jest kontrolka od M.R.?