Pokaż wyniki od 1 do 15 z 48

Wątek: Dario TT

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar vixen03
    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    krk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    387
    Teraz to juz późno, ale tak w zasadzie ta druga sonde to mogles wylaczyc programowo bo ona jest potrzebna jak.. Nie powiem co, ale dobrze ze udalo sie ja wymienic, mowilem ze dobrze bedzie ja podgrzac co do wyswietlacza to fakt jaskrawo, sam sie przymierzam bo raz na czas gina pixele a czasem nie, ale ta jasnota mnie wkurza, mysle czy np z a4 nie pasuje wyswietlacz bo jakoscioww sa duzo lepsze, mam swojej oryginal i wssystkie pixy cale

    Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  2. #2

    Dołączył
    May 2020
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    35
    Cytat Zamieszczone przez vixen03 Zobacz posta
    Teraz to juz późno, ale tak w zasadzie ta druga sonde to mogles wylaczyc programowo bo ona jest potrzebna jak.. Nie powiem co, ale dobrze ze udalo sie ja wymienic, mowilem ze dobrze bedzie ja podgrzac co do wyswietlacza to fakt jaskrawo, sam sie przymierzam bo raz na czas gina pixele a czasem nie, ale ta jasnota mnie wkurza, mysle czy np z a4 nie pasuje wyswietlacz bo jakoscioww sa duzo lepsze, mam swojej oryginal i wssystkie pixy cale

    Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
    Możemy się kiedyś na mieście spotkać to zobaczysz na żywo jak świeci. Nie ma tragedii, nie jest taki aż różowy jak widziałem na niektórych zdjęciach.
    O programowym wyłączeniu sondy słyszałem. Przy ostatnim badaniu nieco pogorszyły mu się spaliny, pomyślałem że może teraz będzie lepiej. Może przepłaciłem niepotrzebnie, zobaczymy przy następnym badaniu technicznym

  3. #3

    Dołączył
    May 2020
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    35
    Przyszła pora wymiany oleju w TT, tym razem postanowiłem zaoszczędzić 50zł i zrobić to samemu
    Zabraliśmy się za to razem z Piotrkiem (piterpaker), co dwie głowy to nie jedna
    Co może pójść nie tak... można np. tuż przed robotą, zamknąć kluczyki w bagażniku

    20200927_155744.jpg

    I tak jeżdżę z otwartymi oknami
    20200927_155856.jpg

    Nie ma chyba innego sposobu na otwarcie, jak rozwalenie szyby. Po wykryciu ruchu w środku, żaden przycisk
    otwierania klapy, zamków centralnych itp. nie działa. Odpuśćcie sobie kombinowanie z długim patykiem i wciskanie
    ich. Jedyne co się zrobi, to rysy na przyciskach. Klamki wewnętrzne też nie działają.

    Nie zniechęciło to nas, dojechaliśmy do garażu i zabraliśmy się za prace. Na dobry początek pizza hawajska a potem
    klucze w dłoń i do roboty.
    Filtr z lekkim oporem ale poszedł a większość starego oleju udało się zebrać do butelki.

    Silnik zalałem olejem Ravenol VST 5W-40 + nowy filtr, pakiet premium
    Zobaczymy jak się to będzie sprawować. Jestem tak zadowolony z wymiany, że nawet ta rozwalona szyba
    nie zepsuła mi dnia. Kupi się nową, zamontuje i będzie aligancko

    Następny w kolejce jest płyn hamulcowy i nowy komplet tarcz i klocków, już się boję co przy okazji się może przydarzyć


    "Tuż przed tragedią" - ale jednak na szczęści nie
    20200927_182821.jpg

    Pizza hawajska, najlepsza.
    20200927_172233.jpg

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •