Pokaż wyniki od 1 do 15 z 55

Wątek: Ogólnopolski Zlot Audi TT - PIENINY 2017 OPINIE !!!

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar wi_
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Łąka pośród pól :-) /SPS
    Pojemność
    brak
    KM
    750
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    330

    Ogólnopolski Zlot Audi TT - PIENINY 2017 OPINIE !!!

    Cytat Zamieszczone przez HITka Zobacz posta
    Dla mnie największym minusem była pogoda, ale to już niezależne od organizatorów

    Pamiętajcie, że smycze były dodatkiem od sponsorów a nie gadżetem, za który płaciliśmy.

    Może ktoś z Was ma pomysł na gadżet, którego do tej pory nie było?

    Zastanawialiśmy się pod kątem przyszłych zlotów czy lepiej jest gadżety dodać do ceny zlotu i dawać wszystkim czy zrobić to jako opcję dodatkowo płatną dla chętnych. Jak uważacie?
    Ja głosuję za pakietem - myślę, że dobrze wymyśliliście. Gdyby nie taka forma, to nie zamówiłabym kubka (nie zbieram, zazwyczaj korzystam z ulubionego), identycznie jeśli chodzi o koszulkę - raczej bym nie zamawiała. A będąc "przymuszoną" mega się cieszę bo koszulka ma fajny krój i wiem, że będę z niej korzystała.

    Z gadżetami największy problem chyba jest taki, że dobre jakościowo rzeczy niestety swoje kosztują (typu bluzy, czy termosy, kubki termiczne), a robić coś półśrodkami nie ma za bardzo sensu. Pytanie, czy idziemy w kierunku motoryzacji, czy myślimy np. o ręcznikach plażowych?

    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    Hehehehe na szczęście zdążyłem przeczytać przed edycją ... "co się zobaczyło to się nieodzobaczy"
    :-O :-O #rumieniesie

    PS. Mati, mój telefon Cię nie rozumie :-O


    omerta -
    Ostatnio edytowane przez wi_ ; 22-06-2017 o 19:54

  2. #2
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Cytat Zamieszczone przez wi_ Zobacz posta
    PS. Mati, mój telefon Cię nie rozumie :-O
    Mój tyż....



    Sent from TT

  3. #3
    Awatar hubi
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Radzymin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    333
    Organizacyjnie pewnie duży +
    Osobiście nie podoba mi się, że w konkursach gdzie jesteśmy klubem tt i prezentujemy swoje tt biorą udział inne samochody ' i są brane pod ocenę. Jak dla mnie to jest bardzo słabe że takie coś miało miejsce.

    Do tego sposób oceny aut powinien być przejrzysty żeby można było sprawdzić kto 'jaki user jak głosował, dlatego proponowałbym żeby głosowanie odbywało się przez forum (przez określony czas). Mod powinien umieszczać w pierwszym poście profil (opis zdjęcia) aut biorących udział w całej zabawie i robimy głosowanie do konkretnej godziny, żeby każdy z forum mógł zagłosować tak jak jest w konkursach foto.

    Ad. Sponsorów powinno być z góry wiadomo co jest w puli i od kogo do wygrania

  4. #4
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Cytat Zamieszczone przez hubi Zobacz posta
    Organizacyjnie pewnie duży +
    Osobiście nie podoba mi się, że w konkursach gdzie jesteśmy klubem tt i prezentujemy swoje tt biorą udział inne samochody ' i są brane pod ocenę. Jak dla mnie to jest bardzo słabe że takie coś miało miejsce.
    Huberto, bijesz zapewne do Ryśka - czarnoskóre RS6. Powiem Tobie że sam byłem świadkiem jak jego ojciec prosił żeby na niego nie głosować (chodziło o wydech). Ja rzeczywiście oddałem głos na felgi nie z TT, po prostu najbardziej mi się ze wszystkich podobały - żeby nie było - auto nie wygrało.

    Cytat Zamieszczone przez hubi Zobacz posta
    Do tego sposób oceny aut powinien być przejrzysty żeby można było sprawdzić kto 'jaki user jak głosował, dlatego proponowałbym żeby głosowanie odbywało się przez forum (przez określony czas). Mod powinien umieszczać w pierwszym poście profil (opis zdjęcia) aut biorących udział w całej zabawie i robimy głosowanie do konkretnej godziny, żeby każdy z forum mógł zagłosować tak jak jest w konkursach foto.
    Nie może tak być - auta stoją na parkingu i wszyscy chodzą z kartami do głosowania i oddają swe punkty na poszczególne maszyny. Głosują tylko osoby uczestniczące w zlocie.

    Cytat Zamieszczone przez hubi Zobacz posta
    Ad. Sponsorów powinno być z góry wiadomo co jest w puli i od kogo do wygrania
    No w sumie może być lista, ale nie ma opcji żeby rozdzielić co w jakim konkursie do wygrania.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    P.S. do dzisiaj uważam, że moja TT była najładniejszą TT mk1 poza autem Elora, a nagrody za to nie dostałem ((((((((((
    Wait WAT?

    Przecież to moja była naj naj...ale wtedy nie lubiłem Was na tyle, żeby na zlot jechać...

  5. #5
    Awatar hubi
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Radzymin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    333
    Wiem co napisałem i nie potrzebuję tych dymków ;P

    Nie biję do nikogo tylko chodzi mi o przejrzystość i transparentność
    Sam niestety nie mogłem być w tym roku na zlocie, a brakowało informacji tutaj o tym, co się u Was dzieje i jak. Dlatego wyniki były zaskakujące
    A chętnie bym zagłosował z domu
    Bo dlaczego ktoś mógł zagłosować osobiście będąc na zlocie nie mając tt. Mógł czy nie ? Pewnie że mógł a ja czemu nie bo nie jestem w Klubie ? Głupota

    Co do innych aut to sami wiecie jak to wygląda. Inne auta inne kategorie

    Ps. Ja nie mówię kto czym przyjechał i jak głosował (bo i nie wiem kto i na kogo ? A może i wy nie wiecie ?)

    Powinno zmienić się zasady w tym zakresie.

    Do tego mieszanie aut wygląda jak wsadzanie wilka w stado owiec. Pozostałe auta klubowiczów nie powinny pojawić się nawet na tamie obok tt ale dalej obok żeby było wiadomo co i jak Bez obrażania się itd.

    Bez odpowiedniego podziękowania sponsorom 'czytaj darmowej reklamy produktu w postaci nagrody, może się okazać że przyszłe nagrody będą pod znakiem zapytania do końca ? Bo może sponsor zapomniał lub się wycofał itd. A wiemy że w pozostałych latach był z tym problem.
    Tak czy inaczej podziękowania oficjalne za nagrody powinny być
    Ostatnio edytowane przez hubi ; 23-06-2017 o 08:46

  6. #6
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Cytat Zamieszczone przez hubi Zobacz posta
    Wiem co napisałem i nie potrzebuję tych dymków ;P

    Nie biję do nikogo tylko chodzi mi o przejrzystość i transparentność
    Sam niestety nie mogłem być w tym roku na zlocie, a brakowało informacji tutaj o tym, co się u Was dzieje i jak. Dlatego wyniki były zaskakujące
    A chętnie bym zagłosował z domu
    Bo dlaczego ktoś mógł zagłosować osobiście będąc na zlocie nie mając tt. Mógł czy nie ? Pewnie że mógł a ja czemu nie bo nie jestem w Klubie ? Głupota

    Co do innych aut to sami wiecie jak to wygląda. Inne auta inne kategorie

    Ps. Ja nie mówię kto czym przyjechał i jak głosował (bo i nie wiem kto i na kogo ? A może i wy nie wiecie ?)

    Powinno zmienić się zasady w tym zakresie.

    Do tego mieszanie aut wygląda jak wsadzanie wilka w stado owiec. Pozostałe auta klubowiczów nie powinny pojawić się nawet na tamie obok tt ale dalej obok żeby było wiadomo co i jak Bez obrażania się itd.

    Bez odpowiedniego podziękowania sponsorom 'czytaj darmowej reklamy produktu w postaci nagrody, może się okazać że przyszłe nagrody będą pod znakiem zapytania do końca ? Bo może sponsor zapomniał lub się wycofał itd. A wiemy że w pozostałych latach był z tym problem.
    Tak czy inaczej podziękowania oficjalne za nagrody powinny być
    Hubert, serio?

    Mogłem zagłosować, ponieważ tam pojechałem...w/g mnie to logiczne, jak mogę wirtualnie zagłosować. Powiem Tobie że np mój głos na mk1 mnie zaskoczył, ponieważ oddałem go na auto które nie ma oryginalnych felg - a nigdy mi się takowe nie podobały, jednak na żywo mi się spodobało.

    "inne" auta były na końcu na tamie, poza tym były to w 3/4 bardzo ciekawe samochody, fakt nie TT.

    Info o tym co się działo na zlocie było na FB, grupa TT-tkowiczów oraz grupa Zlotu.

    W przyszłym roku, lub na zakończeniu '17 najprostszym widzę rozwiązaniem będzie pojechanie do Was do domu, skucie w kajdanki i zabranie na zlot

Podobne wątki

  1. Ogólnopolski Zlot Audi TT - PIENINY 15-18 czerwiec 2017
    Przez Wilczyca w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 561
    Ostatni post / autor: 07-02-2018, 17:04
  2. Ogólnopolski Zlot Audi TT - PIENINY 15-18 czerwiec 2017 - PLAN ZLOTU
    Przez PiotrekHIT w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 16-06-2017, 14:04
  3. Ogólnopolski zlot Audi TT - Częstochowa - NOWE MIEJSCE
    Przez ŻONA ŻUCZKA w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 403
    Ostatni post / autor: 17-06-2015, 11:02
  4. Ogólnopolski zlot Audi TT - Częstochowa
    Przez MaTTeusz w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 674
    Ostatni post / autor: 22-04-2015, 17:33
  5. Ogolnopolski zlot Audi TT
    Przez michu1985 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 114
    Ostatni post / autor: 28-01-2013, 17:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •