Cytat Zamieszczone przez Wysoczan Zobacz posta
Tez mialem wczesniej zaciski Brembo na seryjnych przewodach. I tak jak pisalem wyzej - jest taka opcja. Wtedy masz koncowke przewodu w ksztalcie "o", a w nia wchodzi drazona sruba. Jedyna roznica jest taka, ze do zaciskow seryjnych i tych Brembo wchodza troche inne sruby (do Brembo M10x1). Oczywiscie obie sruby pasuja do koncowki przewodu seryjnego. Gdybys chcial zamowic przewody w oplocie takie jak seryjne (ze srubami przelotowymi), to rowniez by to podeszlo, ale srube musialbys zostawic ta, ktora masz teraz, badz zamowic do tych nowych przewodow taka jak wchodzi do Brembo. Jednak przy zmianie przewodow mozesz skorzystac z okazji i rowniez zmienic system laczenia przewodu z zaciskiem, na taki ktory jest mniej awaryjny i proponowany jako najlepszy do zastosowania w RS z zaciskami Brembo (ewentualnie mozesz sobie dobrac kat zagiecia koncowki do kata pod jakim jest ustawione wejscie na przewod wobe plaszczyzny zacisku; w zestawie do TT RS to 90* i u mnie sie to sprawdzilo; jeszze jedna uwaga, nie bierz prostych koncowek, bo te sa najbardziej awaryjne). Ja wybralem opcje taka, zeby zastosowac zestaw dokladnie taki, jaki poleca do TT RS LOBA Motorsport oraz konsultowalem to z Pawlem (od ktorego mamy hamulce) i Andrzejem z SIDmotorsport.pl, wszyscy mowili, ze taki zestaw bedzie OK i rzeczywiscie tak jest (bo jakby moglo byc inaczej ).
Dzięki serdeczne za wyjaśnienie. Zatem składam zamówienie na przewody (przód i tył) i w zamówieniu wystarczy, że napiszę [ dedykowane do TT RS LOBA Motorsport ] i dostanę co trzeba? Tył mam seryjny pytanie czy przewody od TTRS na tył będą ok czy im już totalnie namieszać i napisać, że na przód od TTRS a na tył seria?