Pokaż wyniki od 1 do 15 z 89

Wątek: Jak nie TT 8N to co??

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    No tak... ale to będzie nadal auto z 99 roku.
    Kolega ostatanio narzekał na awarie w swoim aucie (Renault). Mówi do mnie...:
    "wiesz on się psuje bo to juz stary grat... ma 13 lat"
    Przerwałem mu i powiedziałem:
    "może cięzko uwierzyć ale mój.. też ma 13 lat" no i niestety jest to prawda.
    Wiem, że TT podobnie jak New Beetle długo będzie zaginał czasoprzestrzeń... ale ja sam siebie nie oszukam
    Tak czy siak.. sądzę, że spora część ludzi z forum i posiadaczy TT dojdzie do wniosku.. kiedyś, że czas zmienić 4 kółka. Po zboczeniu jakim jest TT, czyli coupe z dobrymi osiągami.. ciężko jest złapać coś podobnego nowszego
    MARUDA

  2. #2

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Limbo Zobacz posta
    No tak... ale to będzie nadal auto z 99 roku.
    Kolega ostatanio narzekał na awarie w swoim aucie (Renault). Mówi do mnie...:
    "wiesz on się psuje bo to juz stary grat... ma 13 lat"
    Przerwałem mu i powiedziałem:
    "może cięzko uwierzyć ale mój.. też ma 13 lat" no i niestety jest to prawda.
    Wiem, że TT podobnie jak New Beetle długo będzie zaginał czasoprzestrzeń... ale ja sam siebie nie oszukam
    Tak czy siak.. sądzę, że spora część ludzi z forum i posiadaczy TT dojdzie do wniosku.. kiedyś, że czas zmienić 4 kółka. Po zboczeniu jakim jest TT, czyli coupe z dobrymi osiągami.. ciężko jest złapać coś podobnego nowszego
    No ale co się oszukiwać jeździ się używa i lata lecą to coś się ma prawo psuć bo to normalne. Gorzej gdyby na gwarancji już trzeba było wymieniać sporo rzeczy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •