Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: [8J] - Żaden pilot nie otwiera drzwi, ale je zamyka i otwiera bagażnik - wtf?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Przysucha
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    15
    Proponuje zacząć od wymiany baterii w pilocie u mnie pomogło koszt jakieś 10 zł chyba warto zaryzykować
    Cytat Zamieszczone przez tas23 Zobacz posta
    Cześć,

    Wymieniałem wczoraj tarcze i klocki, ale to chyba nie jest ważne. Ważne, że odebrałem TT od mechanika i już na starcie nie mogłem otworzyć drzwi z pilota. Musiałem to zrobić kluczykiem. Wcześniej wszystko działało normalnie.
    Pomyślałem: kluczyk się rozprogramował. Jednak mogę auto zamknąć pilotem oraz otworzyć bagażnik, więc to chyba nie to.
    Ok, może przycisk w pilocie się zepsuł... Sprawdziłem drugiego pilota i mam to samo, nie otwiera drzwi, reszta działa. Znaczy, że przycisk dobry.

    Przeczytałem chyba wszystkie posty, które dotyczą kluczyków i modułu komfortu, ale takiego problemu nie znalazłem...
    Macie jakieś inne pomysły?

    Będę wdzięczny za pomoc.

    Pozdrawiam
    Marcin

  2. #2

    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    80
    Cytat Zamieszczone przez Nikosnikos Zobacz posta
    Coś tam chyba gęstnieje...
    A może to wilgoć wchodzi i zaczyna coś nie stykać?!

    Cytat Zamieszczone przez giker Zobacz posta
    Proponuje zacząć od wymiany baterii w pilocie u mnie pomogło koszt jakieś 10 zł chyba warto zaryzykować
    Tylko w obu pilotach ten sam niski poziom baterii? Aż mi się wierzyć nie chce, ale spróbuję, zanim wyciągnę moduł komfortu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •