Strona 350 z 761 PierwszyPierwszy ... 250300340348349350351352360400450 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,236 do 5,250 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #5236
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Jedyny słuszny kolor ale wersja najmniej sluszna, nie myslales nad Quattro? poczytaj troche na forum opinie uzytkownikow FWD i co by chcieli zmienic w swoich auttach....

  2. #5237
    Awatar GHST
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    10
    Co do tych szyb, zapomniałem dodać, że FIS widzi, że drzwi są otwarte, jeśli to coś zmienia w kwestii czy to wina rozprogramowania czy mikrostyków.

    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Jedyny słuszny kolor ale wersja najmniej sluszna, nie myslales nad Quattro? poczytaj troche na forum opinie uzytkownikow FWD i co by chcieli zmienic w swoich auttach....
    Myślałem nad 225 quattro, serce walczy z rozumem, ale myślę, że na dłuższą metę będę zadowolony z umiarkowanego spalania i nadal dobrych osiągów (przynajmniej na suchym) więc wybiorę oszczędniejszą TT czyli 180 fwd...

  3. #5238
    Awatar piotr91
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Ełk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    niebieski
    Posty
    57
    oszczędniejszą ? moja 180 fwd pali średnio 9,5 l a na 224 quattro w tym momencie mam 8.8 (tak Hubi, mam tyle ) i jest o wiele bezpieczniejsza, plus te dwie rurki... także nie wiem, zastanów się. wg mnie lepsza jest wersja quattro

  4. #5239
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Hmmm, poczytaj troche nt spalania. Pamietaj ze Quattro w TT nie jest zapiete na stale, wiec jak jest niepotrzebne to masz ośke....a jak jest potrzebne to tyłek Ci ratuje. Jezeli niechesz 225 to szukaj 180Q, nie ma ich zbyt duzo ale pojawiaja sie.

  5. #5240
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Bardzo ładne i zadbane autko, jeżeli na prawdę sprawdziłeś i faktycznie jest w ori lakierze to ja bym się nie zastanawiał dłużej- wnętrze wygląda na bardzo ładnie utrzymane, poza tym jest już po liftingu (wg mnie ładniejszy grill z trzema żeberkami). Powodzenia w zakupie. Pozdro!

  6. #5241
    Awatar Tunio
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Wawa/Karczew
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    295
    [QUOTE=GHST;181221]Co do tych szyb, zapomniałem dodać, że FIS widzi, że drzwi są otwarte, jeśli to coś zmienia w kwestii czy to wina rozprogramowania czy mikrostyków.

    Skoro FIS widzi otwarte drzwi to raczej mikrostyk, albo jedno i drugi bo gdyby drzwi były faktycznie otwarte to w zasadzie szyby powinny być cały czas ten 1 cm opuszczone a tutaj się nie opuszczają. Programowanie szyb to kwestia 30 sekund więc jak będziesz kupował to spróbuj je zaprogramować (na forum jest opisane jak), wtedy może uchylanie zacznie hulać, ale informacja na FISIE na pewno nie zniknie, tak dla wiadomości

  7. #5242
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    U mnie sie uchylaly a nie pokazywalo na fis. Kabel przy podnozku byl walniety

  8. #5243
    Awatar GHST
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    10
    http://tablica.pl/oferta/audi-tt-1-8...tml#35488942bf

    No i lipa, dzwonie dziś do sprzedawcy (handlarz), pytam czy można podjechać we środę i pojechać samochodem do ASO na 1,5 godzinny przegląd. A on się broni jak tylko może, mówi, że to trwa 3 godziny, wie jak to wygląda a on nie ma czasu tam siedzieć. I jeszcze, że to nie samochód za 50 tysięcy itp itd. Że możemy podjechać na dowolną wybraną przeze mnie stację kontroli czy serwis w okolicy i zrobią to samo w pół godziny, podepną pod kompa, sprawdzą kiedy wyskakiwały błędy itp. Brzmi cholernie lewo. Olać go?

    Lakier sprawdzany był przy mnie, był oryginalny. Ale np skrzynia chodziła ciężko, mówił, że to do zrobienia w moment, kwestia wyczyszczenia jakiegoś gniazda wybieraka.

  9. #5244
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Cytat Zamieszczone przez GHST Zobacz posta
    http://tablica.pl/oferta/audi-tt-1-8...tml#35488942bf

    No i lipa, dzwonie dziś do sprzedawcy (handlarz), pytam czy można podjechać we środę i pojechać samochodem do ASO na 1,5 godzinny przegląd. A on się broni jak tylko może, mówi, że to trwa 3 godziny, wie jak to wygląda a on nie ma czasu tam siedzieć. I jeszcze, że to nie samochód za 50 tysięcy itp itd. Że możemy podjechać na dowolną wybraną przeze mnie stację kontroli czy serwis w okolicy i zrobią to samo w pół godziny, podepną pod kompa, sprawdzą kiedy wyskakiwały błędy itp. Brzmi cholernie lewo. Olać go?

    Lakier sprawdzany był przy mnie, był oryginalny. Ale np skrzynia chodziła ciężko, mówił, że to do zrobienia w moment, kwestia wyczyszczenia jakiegoś gniazda wybieraka.
    Może to i lepiej.
    Zastanawiam się nad jedną rzeczą w tym aucie, mianowicie:
    czy środek cały powinien być w jednym kolorze?
    W przypadku tej TT mamy słupki jasne, a tapicerka przy fotelach (na podłodze) ciemną - przynajmniej tak na zdjęciach wygląda.

    I jeszcze jakby deska (kokpit) jest jaśniejsza.

    Może dla tego nie chce handlarz pojechać do ASO
    __________________________
    Pozdrawiam

  10. #5245
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    To coś kręci, gdyby było tak że auto jest na pewno ok, to by nie robił problemów bo wiedzialby że po sprawdzeniu na pewno kupisz auto, a tak wie że w ASO możesz dowiedzieć się czegoś co zdyskwalifikuje auto. Także naciskaj na to sprawdzenie bo może okazać się że coś chce ukryć. Albo może poproś kogoś z okolicy kto jest w stanie przejrzeć Ci auto i ustalić czy na pewno bezwypadkowy taki jak właściciel twierdzi.
    Sprawdziłbym tu przebieg, bo oryginalne dywaniki welurowe gdzieś zaginęły, a one są dobrej jakości i nie wycierają się łatwo. Może to auto z dużym przebiegiem odmłodzone przez nowe fotele itp. i dlatego gość obawia się że pierwsze co się dowiesz- to właśnie przebieg.
    Ostatnio edytowane przez jasiel ; 10-02-2014 o 16:42

  11. #5246
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Ja bym nie pozwolił jechać moim TT do jedynego ASO w okolicy gdzie same barany siedzą, każdy inny mechanik, zakład diagnostyczny jak najbardziej, mogą endoskopem nawet do cylindrów zaglądać byle by nie ASO.
    Nice, to pozostaje życzyć powodzenia w przyszłości przy sprzedaży

  12. #5247
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Wowowow jak bede kupowal tt to TYLKO aso....polecam

  13. #5248
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Hubi, Ty możesz nie sprawdzać auta w Aso przed zakupem, ale chyba należałoby uszanować kogoś kto chce tam auto sprawdzić, nie sądzisz?

  14. #5249
    Awatar GHST
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    10
    Cały środek wygląda bardzo świeżo, skóra, kierownica - niepowycierane, plastiki ładne. Deska jest czarna, mimo, że jakoś tu jasno wyszła. Co do słupków to nie pamiętam, może w wersjach po lifcie były takie kombinacje - o ile w ogóle są jasne... Być może jest go tak pewien, że nie chce jechać na ASO i tracić czasu, ale jest co co najmniej dziwne i chyba ma świadomość, że podejrzane z punktu widzenia kupującego. Gość jest bardzo pewny siebie i sprawia wrażenia jakby miał w d. czy go kupię.

  15. #5250
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Ja mam nalatane 115tys km i dywaniki ori są już przetarte więc to żaden wyznacznik. Jak nie aso to może jakiś warsztat ew. znajomy mechanik + stacja diagnostyczna ?

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •