Pokaż wyniki od 1 do 15 z 43

Wątek: Czyszczenie zaworu N75

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Internet
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    167
    Cytat Zamieszczone przez HENRY007 Zobacz posta
    Widzisz jeśli N75 pada to zamiast kupować nowy warto wyczyścić stary, może pomóc a napewno nie zaszkodzi jak i tak już jest padnięty lub poprostu brudny, a zawsze 300 zł w kieszeni. Mi pomogło i jestem mega zadowolony. Jak komuś nie chce się czyścić to odrazu do aso i za 3xx zł ma nowy
    Zgadzam się, mam czasem wrażenie, że tutaj sami szejkowie albo fanatycy TT, którzy w auto warte 18-20 tyś. chętnie wpompują kolejne 20tyś. A to zawieszenie za 4k, a to tarcze z zaciskami za 3,5k, a to wydech za 3k, "chłodnica" za 3k itp. itd. Fajnie, jeśli kogoś stać i lubi, ale słabo się czyta porady, żeby wydać majątek, bo to TT i "nie przystoi" taniochy - jeśli założyło się temat o chęci kupienia części w jej ekonomicznej wersji czy szukaniu tańszego rozwiązania. Trochę OT, ale ciut mnie takie podejście tutaj drażni, pozdrawiam.
    Są kobiety pistolety!

    - NIE dyskutuję z idiotą! Sprowadzi mnie do swojego poziomu, a tam pokona doświadczeniem.

  2. #2
    Awatar marini
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Wisła
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    643
    Cytat Zamieszczone przez violinka Zobacz posta
    Zgadzam się, mam czasem wrażenie, że tutaj sami szejkowie albo fanatycy TT, którzy w auto warte 18-20 tyś. chętnie wpompują kolejne 20tyś. A to zawieszenie za 4k, a to tarcze z zaciskami za 3,5k, a to wydech za 3k, "chłodnica" za 3k itp. itd. Fajnie, jeśli kogoś stać i lubi, ale słabo się czyta porady, żeby wydać majątek, bo to TT i "nie przystoi" taniochy - jeśli założyło się temat o chęci kupienia części w jej ekonomicznej wersji czy szukaniu tańszego rozwiązania. Trochę OT, ale ciut mnie takie podejście tutaj drażni, pozdrawiam.
    Każdy oczywiście zrobi jak zechce. Dla pewnych osób np dla mnie ważna jest jakość i niezawodność. Pamiętam jak kupowałem ten zaworek rok temu w ASO i płaciłem 180zł. Nie jest to mało ale jego praca jest bardzo ważna bo steruje doładowaniem turbiny. Sporo osób miało problemy z tym zaworkiem a po 12 latach ma prawo się zużyć. Dlatego dla świętego spokoju (dobrego samopoczucia) kupiłem nowy. W silniku jest kilka kluczowych elementów które bez wnikliwego sprawdzenia/wymiany będą powodować spadki mocy lub szarpania i tym podobne. Dlatego niektórzy z nas wymieniają te elementy mając na uwadze to, że po tak długim okresie pracy nie działają już tak jak należy. Drugą sprawą jest to, że producent przez ten czas wprowadził pewne ulepszenia jak np w DV. Kiedy inny narzekają, że auto nie jedzie albo nawet tego nie wiedzą bo nie mają porównania to Ci bardziej już doświadczeni cieszą się z jazdy i mocy jaką generuje silnik. Nie mam nic do naprawy jaką opisał Henry007 fajnie gdybyś dał później info czy doładowanie jest zawsze stabilne. Natomiat napisałem to do Violinki żeby wytłumaczyć Ci sens myślenia osób, które stawiają na jakość i niezawodność.
    pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Czyszczenie zaworu BLOW-OFF (BOV)
    Przez mLody w dziale Warsztat - Zrób to sam
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 05-11-2018, 14:22
  2. Test zaworu N75
    Przez rsmaniek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 16-03-2015, 19:57
  3. lokalizacja DV(zaworu upustowego) pod maską w tt mk2
    Przez asikson w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 19:55
  4. Montaż zaworu DV Properfect
    Przez Redoctober w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-08-2013, 16:43
  5. blad 17954 i wymiana zaworu n75
    Przez matikte w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 18-06-2010, 15:52

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •