Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Wątek: Just Been Paid - Jss Tripler - 1,5%-2% dziennie przez 81 dni

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarna
    Posty
    87
    Pisalem wczesniej, ze ja nie traktuje to jako moja prace!
    Zainwestowalem wolne srodki, dziennie mam ok 70$ wiec dlaczego mam nie korzystac z tego skoro jestem na + ?
    Wszedzie jest ryzyko, nie ma rzeczy pewnych. Rzecza pewna to jest smierc.
    Ale wiem, ze program poki co ma sie dobrze i pociagnie na pewno jeszcze jakis czas, takze jezeli chce ktos zainwestowac jakies pieniadze to zapraszam.

    Obecnie ma byc restart, ktory chroni program przed bankructwem i jest idealna okazja do zainwestowania wolnych srodkow.

    Napisalem temat by sie podzielic tym z innymi, a z poleconego dostaje 1$ za kazda pozycje co on zakupil i moge od razu wyplacic dlatego warto reklamowac dalej.

    Za programowanie mam sie zamiar wziac solidnie, wiem ze na tym da sie wyzyc. Sporo mozna zarobic na samych zleceniach przez internet, a rowniez godne pieniadze zarobic w normalnej pracy. Kiedys sie bawilem w grafike komputerowa, troche mi sie zapomnialo i zamierzam powrocic do tego z powrotem.

  2. #2
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez w0jt4k Zobacz posta
    Pisalem wczesniej, ze ja nie traktuje to jako moja prace!
    Zainwestowalem wolne srodki, dziennie mam ok 70$ wiec dlaczego mam nie korzystac z tego skoro jestem na + ?
    Wszedzie jest ryzyko, nie ma rzeczy pewnych. Rzecza pewna to jest smierc.
    Ale wiem, ze program poki co ma sie dobrze i pociagnie na pewno jeszcze jakis czas, takze jezeli chce ktos zainwestowac jakies pieniadze to zapraszam.

    Obecnie ma byc restart, ktory chroni program przed bankructwem i jest idealna okazja do zainwestowania wolnych srodkow.

    Napisalem temat by sie podzielic tym z innymi, a z poleconego dostaje 1$ za kazda pozycje co on zakupil i moge od razu wyplacic dlatego warto reklamowac dalej.

    Za programowanie mam sie zamiar wziac solidnie, wiem ze na tym da sie wyzyc. Sporo mozna zarobic na samych zleceniach przez internet, a rowniez godne pieniadze zarobic w normalnej pracy. Kiedys sie bawilem w grafike komputerowa, troche mi sie zapomnialo i zamierzam powrocic do tego z powrotem.
    Zasada w życiu jest bardzo prosta ale bardzo trudno czasem ludziom w nią uwierzyć. Rób to co lubisz robić najbardziej i dąż w tym do perfekcji. Nie ważne czy będziesz świetnym programistą, świetnym fryzjerem czy świetnym tynkarzem. Jeśli tylko będziesz świetnym fachowcem, będziesz swoją pracę wykonywał z pasją ludzie będą cię polecać i będziesz zarabiać, pieniądze same przyjdą. Dlatego proponuje wziąć się za programowanie jeśli nie masz zdolności plastycznych. Wiem, że da się grafikę wyćwiczyć ale pamiętaj, że trzeba być w tym świetnym a w przypadku rysowania istotny jest też talent. Jeśli go masz idź w tym kierunku jeśli nie będzie ci dużo trudniej ale też jest możliwe to do osiągnięcia.
    Ostatnio edytowane przez Jaqob ; 23-05-2012 o 19:37
    I don't have dreams, I have goals.

  3. #3
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Wiem, że da się grafikę wyćwiczyć ale pamiętaj, że trzeba być w tym świetnym a w przypadku rysowania istotny jest też talent. Jeśli go masz idź w tym kierunku
    w Pl malowalem wszystkim kredkami, flamastrami, spreyem, od zawsze bylo to moje hobby niewiem czy mam dar czy poprostu potrafie to namalowac czym kolwiek na czym kolwiek chce .... a wyszlo nato ze maluje tez sciany ((i nie tylko )) co do grafiki gdybym tylko potrafil czas cofnac na pc robilem nie jedno i szkoda mi tylko ze za namowa rodzicow technikum drzewne ukonczylem a nie informatyke ..... takie tam moje refleksje skoro temat lite
    I TT

Podobne wątki

  1. Popadłem przez Was w forumoholizm.
    Przez minibigii w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-03-2017, 21:48
  2. RS3 z silnikiem seryjnym od TT-RS po modach przez MTM
    Przez MichalTT w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 25-02-2012, 21:50
  3. Naprawianie komputerów przez internet ?
    Przez Malinovsky w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-11-2011, 19:56
  4. Ale urwał.... przypomniane dziś przez TVN.
    Przez VanWave w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 11-01-2011, 19:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •