Pokaż wyniki od 1 do 15 z 182

Wątek: [P5_KAROL] Audi TTS Roadster - godna następczyni "Czarnulki" :)

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Po co opony! Wazne ze sie swieci

    Ps. Krem nivea w ten dach wcierales?
    To nie krem Nivea a Ceramic PRO Textile, którego bardzo polecam (nikt mi nie płaci za reklamę - jeszcze ).
    Jak dla mnie największym jego plusem jest to, że odświeża kolor, no i oczywiście "kropelkuje"


    (kliknij aby powiększyć)

  2. #2
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Cytat Zamieszczone przez P5_KAROL Zobacz posta
    To nie krem Nivea a Ceramic PRO Textile, którego bardzo polecam (nikt mi nie płaci za reklamę - jeszcze ).
    Jak dla mnie największym jego plusem jest to, że odświeża kolor, no i oczywiście "kropelkuje"


    (kliknij aby powiększyć)
    Robilem tym dwa tyg temu, ale nie mialem takich bialych mydlin. W instrukcji jest ze spryskujesz rownomiernie i pozostawiasz do wyschniecia. Mozna ewentualnie delikatnie powstale kropelki rozetrzec. Chyba ze cos ostro zwalilem....auto w sumie juz 3 tyg stoi w garazu wiec nie wiem jak to wyszlo-brak deszczu na dachu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #3
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Robilem tym dwa tyg temu, ale nie mialem takich bialych mydlin. W instrukcji jest ze spryskujesz rownomiernie i pozostawiasz do wyschniecia. Mozna ewentualnie delikatnie powstale kropelki rozetrzec. Chyba ze cos ostro zwalilem....auto w sumie juz 3 tyg stoi w garazu wiec nie wiem jak to wyszlo-brak deszczu na dachu.
    Hubi te białe mydliny to "Sonax do czyszczenia dachów w kabrioletach" bo oczywiście przed impregnacją odkurzyłeś i umyłeś dach?

    Co do wcierania impregnatu to dostałem taką instrukcję od firmy w której kupiłem Ceramic PRO Textile i która również zajmuje się detailingiem, że należy "rozpylić porządnie nad materiałem a później najlepiej wetrzeć produkt rękawiczką nitrylowa"

  4. #4
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Pod kątem parametrów nie zawsze, jednak nie można odmówić, że na ogół bardziej się dba o satysfakcję amerykańskiego klienta. Chętniej dokonuje się tam akcji serwisowych, w razie wpadki zwracają kasę. Przykład mocniejszego akumulatora lub brak problemu olejowego to takie pierwsze sprawy z naszego podwórka. A co do aku - i jak odczucia?
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •