Cytat Zamieszczone przez schabek17 Zobacz posta
Moim skromnym zdaniem w kwestii problemu numer 2 kupiłbym termostat i wymienił. Prawie nic to nie kosztuje, a na 99 % problem będzie rozwiązany. Przy takich objawach nawet nie chciało by mi się ciągnąć laptopa do samochodu
Zacznijmy od tego, ze Ty masz MK1 a kolega Simon MK2. Problem z termostatem jest doskonale znany w MK1 ale NIC nie słyszałem aby to był typowy problem w MK2. Na naszym forum jeszcze chyba nikt nie opisywał problemu z temperaturą w MK2 dlatego nie stawiałbym tak szybko diagnozy, że to wina termostatu. Kupować tak dla "zabawy" też nie ma sensu.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez Simon Zobacz posta
OK, dzięki za sugestię! Na pewno zrobię tak jak radzicie (schabek17, Patrykk), czyli wymiana czujnika oraz termostatu (kupię w ASO) i mam nadzieję, że to wyeliminuje zarówno problem nr 2 jak i 3. Napiszę tutaj jak to ogarnę i dam znać czy pomogło.

A w między czasie pozostaje jeszcze problem nr 1, który raczej nie jest związany z tymi dwoma...
W pierwszej kolejności zrób diagnostykę VAGiem. Być może jest więcej błędów, które coś więcej nam powiedzą. Jak nie będzie wtedy zaczniemy myśleć co dalej.