Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Koniec modelu

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    I MKIII to podrasowane dosyć awaryjnymi gadżetami MKII do tego drogie, nie widzę by cieszyło się jakimś dużym zainteresowaniem zarówno na ulicy jak i w mediach. Na moje oko tego auta zwyczajnie nie ma. Może ktoś przeliczył, pomyślał i ... do kosza.
    Z tym się w 100% zgodzę. Osobiście nie zamierzam przesiadki w przyszłości na mk3, to auto jakoś do mnie nie przemawia. I podobnie wiele osób może mieć, bo faktycznie mk3 nie jest jakimś mega popularnym coupe, przynajmniej w Polsce. Tutaj na forum też nie widzimy żadnej przesiadki forumowiczów z mk1, mk2 na mk3.

  2. #2

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Lubartów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LY7J
    Posty
    180
    Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
    Z tym się w 100% zgodzę. Osobiście nie zamierzam przesiadki w przyszłości na mk3, to auto jakoś do mnie nie przemawia. I podobnie wiele osób może mieć, bo faktycznie mk3 nie jest jakimś mega popularnym coupe, przynajmniej w Polsce. Tutaj na forum też nie widzimy żadnej przesiadki forumowiczów z mk1, mk2 na mk3.
    Widać to też w trendzie "następny" samochód. Spora część forumowiczów chciałaby samochód z obłymi kształtami, a nie kanciaste, wyciągnięte spod linijki. TT mk1 i mk2 oraz R8 mk1 są autami specyficznymi, łamiącymi w dużej mierze ogólną stylistykę audi. Kiedy to już TT mk3 i R8 mk2 noszą na sobie sporo z całej palety audi. Przestały być autami wyjątkowymi, wyróżniającymi się. Co prawda R8 mk2 wciąż jest autem wyjątkowym, niemniej jednak kiedy obok siebie stanie mk1 i mk2, to ja bym poszedł w stronę mk1, na żywo wyglada świetnie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •