Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
Tak a potem po wyścigu podaliscie sobie dłonie jako mocni rywale, szkoda tylko ze potem poszedł hejt po necie jak to becki zebraleś.
ba no face to face to co innego niż fb i fora.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez Arttur Zobacz posta
Moim skromnym zdaniem najpierw trzeba zbudować projekt i pokazać ile faktycznie wyszło (niezależnie o którym projekcie mówimy ) a później dopiero porównywać z innymi.
A po drugie, nie wiem czy pamiętacie ale mamy taki temat jak ''Big Turbo i tuning mechaniczny -luźne dyskusje''
http://www.klubtt.pl/showthread.php?...972#post162972
Wiele ciekawych tematów i dyskusji które tutaj zostały poruszone można by spokojnie tam prowadzić bez robienia dużego OT w temacie Michała.
Wiem że Michałowi to nie przeszkadza więc i ja w tym wypadku luźno podchodzę nie mniej jednak pamiętajmy żeby nie przesadzać.










Pozdrawiam
No właśnie Arttur to jak tam się wieści mają ? Bo wszyscy już długo tutaj czekamy i ciągle zero konkretów

Dodane przez: Arttur

No właśnie ??
Nie bardzo rozumiem aluzję zawartą w pytaniu..
Ja sobie spokojnie buduję auto i nie wspominam o tym w każdym temacie dotyczącym tuningu innych aut jak przykładowo Tobie się to często zdarza
Jak naprawdę jesteś zainteresowany co nowego to czemu pytasz w temacie Michała ? Czyżbyś już zapomniał o podstawowych zasadach ?

Pozdrawiam