Pokaż wyniki od 1 do 15 z 72

Wątek: Simon - biały Roadster 2.0 TFSI

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    Witamy,

    'Najsłuszniejszy' kolor Ci się trafił.

    Dziwi mnie troche brak tempomatu - myslalem ze w mk2 sa w standardzie...

    No i lusterka srebrne, tez takie mam a mnie chlopaki pojechali za nie ze powinny być czarne haa

    Co do RNSE, tez bede nabywał niedługo tylko cene która podałeś jest zbyt wygórowana jak na uzywke,z kolei o nowej sztuce nie ma mowy w tej cenie. uzywke można dorwać za 2200-2600PLN.

    Sline+grill od S robi robote, nie ma co. Musze szybko u siebie aplikować

    Szerokości i bezawaryjności, zapraszam do siebie ;>

    PS.
    Co do spalania to u mnie przez pierwsze 1000km tez nie moglem zejsc pon 14l w miescie. Sprawdz filtr powietrza w pierwszej kolejnosci i wymieniaj co ok 5tys bo caly seryjny TIP w mk2 to DRAMAT. ja mialem solidnie zawalony.

    ostatecznie nie wiem czy to filtr pomogl, czy nieszczelnosci w ukladzie doadowania czy moze program(a moze technika jazdy na niskich obrotach?) ale dziś w miescie na pb98 spala mi 11l i to nie jezdzac tak calkiem emerycko(wtedy potrafie zejsc do 10). Ale kto by na to patrzał w takim aucie. Liczy sie przyjemnośc z jazdy, wtedy te 12 trzeba liczyć.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez asikson ; 13-10-2013 o 23:25

  2. #2
    Awatar lordfury
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    3XX
    Rocznik
    2017
    Kolor
    Lapiz
    Posty
    453
    Zacne autko, gratulacje
    Cytat Zamieszczone przez asikson Zobacz posta
    Dziwi mnie troche brak tempomatu - myslalem ze w mk2 sa w standardzie...
    Niestety nie, u mnie też nie ma. Ale taka chyba polityka Audi nawet jeszcze dzisiaj. Ostatnio robiłem w salonie wycenę A5 sportback i brakowało chociażby alarmu czy czujników parkowania. Oczywiście wszystko dostępne w opcjach, ale trzeba dopłacić za rzeczy, które Kia Cee'd ma w standardzie. Stąd różnica ceny finalnej do bazowej rzędu +50% to bardziej norma (przy przyzwoicie wyposażonym egzemplarzu) niż ekstrawagancja.

  3. #3
    Awatar Simon
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Ibis white
    Posty
    311
    Cytat Zamieszczone przez kws Zobacz posta
    też jestem posiadaczem wersji cabrio i uważam że to super sprawa (ach ten wiatr we włosach ) , aczkolwiek w kolorze czarnym, po raz drugi widzę białą TT w cabrio i po raz kolejny stwierdzam że lepiej się prezentuje niż w czarnym
    Hehe, w praktyce przy otwartym dachu, wysuniętym windshocie i umiarkowanych prędkościach to prawie tego wiatru nie czuć :P.

    A co do koloru to szukając auta byłem nastawiony, że będzie albo białe, albo czarne - z naciskiem na białe, bo zawsze chciałem mieć białe auto :P. Białe cabrio ma też ten plus, że zamknięty dach nie zlewa się z autem, tylko się wybija na tle lakieru. Ale czarny - jak na mój gust - też się świetnie prezentuje - zwłaszcza z beżową lub brązową (taką jak u Ciebie) tapicerką.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez asikson Zobacz posta
    Co do RNSE, tez bede nabywał niedługo tylko cene która podałeś jest zbyt wygórowana jak na uzywke,z kolei o nowej sztuce nie ma mowy w tej cenie. uzywke można dorwać za 2200-2600PLN.
    Dzisiaj na ebayu znalazłem RNS-E (model 193), nówkę za 900$ (link)

    Co o tym sądzicie? Przy obecnym kursie dolara, z wysyłką do PL koszt przekroczyłby niewiele 3k zł. Tylko zastanawiam się czy nie za tania jak na nówkę... chętnie bym łyknął - zwłaszcza nówkę - za taką kasę, ale nie chcę się naciąć.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-03-2018, 16:07
  2. Odpowiedzi: 294
    Ostatni post / autor: 14-07-2017, 23:13
  3. Biały dym z wydechu
    Przez BartoszIE w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-08-2014, 20:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •