Pokaż wyniki od 1 do 15 z 116

Wątek: Nakładki na zaciski ? Czyli... WTF ? ?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez Dziki_Wacek Zobacz posta
    siema, jak już pisałem kupiłem ten samochód z takimi nakładkami i jako że nie jestem ekspertem motoryzacyjnym myślałem że to brembo. Nie wiedziałem że jest coś takiego i dam sobie rękę obciąć że każdy z tych co tak negatywnie ocenia ten element nie wiedząc że to imitacja chwaliłby wygląd. Na ostatnim spotkaniu w Krk kolega zakładający temat oglądał te oto tandetne nakładki kucając przy feldze i też nie obczaił że to shit. jest mi przykro Hubi pl że napisałeś że kończy się pewna era jak takie auta przyjadą na zlot, że okleja się je na około plastikiem (moim zdaniem nie jest to plastik dookoła samochodu) tylko mała wstawka wewnątrz felgi którą ledwo widać. Być może niedługo okaże się że jak ktoś ma MK1 to też już jest wieś bo era MK1 dobiega końca, niedługo żółte tablice rejestracyjne itd. Być może trendy teraz będzie przyjechać na zlot TT lansiarskim Porsche w ledach bo nie przystoi mieć zwykłych żarówek w takiej klasie auta. No ale cóż każdy mierzy ludzi swoją miarą.
    już tak na koniec chciałem tylko dodać że mam ogromną ochotę pojechać pierwszy raz na ogólnopolski zlot który jak czytałem odbędzie w Kielcach, ale nie chciałbym się tam poczuć jak wieśniak, cepeliarz tylko z tego powodu że mam te nakładki. pozdrawiam wszystkich i życzę miłego wieczoru wieśniak ze wsi Katowice
    Zgadzam sie z kolega w 100%! Jest mi takze przykro ze niektorzy ludzie co z czystym sumieniem wpychaja tandetne ledowe chinskie lampy z alledrogo na tyl lub ledy w oswietlenie wnetrza, krytykuja nakladki ktorych nawet nie widac na pierwszy rzut oka! Co za hipokryzja! Nikt w tym temacie nie prosil jednego z drugim o pozwolenie lub nie zmusza do takiego "rozwiazania". Czemu w Polsce tak Ciezko uszanowac zasade - "pilnuj swoich spraw!" Nie dotyczy to Ciebie/nie podoba Ci sie to po kiego grzyba sie odzywasz?? Zeby udowodnic "co"?? Ktos by powiedzial po co robic moda na 400+, poprostu kup auto ktore ma 400km i nie zyluj tego biednego 1.8.. kwestia GUSTU. dajcie spokoj. Dzieki takim zachowaniem zrobilo sie zamieszanie, temat jest do posprzatania, a znajac zycie wyladuje w smietniku i tyle bedzie z wolnosci slowa i prawa do swojego zdania wedle wlasnego auta. A szkoda.

    [ATTACH=COScreenshot_2016-06-16-20-59-13.jpgNFIG]10770[/ATTACH]

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Quuuun Zobacz posta
    Prawdopodobnie wygląda to jak guma na **uju, czyli **ujowo
    Ernest zapytal jak czlowiek wiec po co taki post z Twojej strony?? Blysnac chciales prostackim poczuciem humoru?? Udalo Ci sie.
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 16-06-2016 o 21:51

Podobne wątki

  1. Nakładki na zaciski ? Czyli... WTF ? ?
    Przez TTkowiec w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 99
    Ostatni post / autor: 24-06-2016, 10:37
  2. Nakładki na pedały
    Przez Moto_Fan w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-03-2015, 16:39
  3. MK1 [8N] Nakładki na pedały
    Przez Moto_Fan w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-03-2015, 16:39
  4. Nakładki na śrubę.
    Przez singl0r w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-06-2012, 23:15
  5. nakładki na lusterka
    Przez Mateusz w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-10-2009, 15:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •