Nigdy nie przekraczam granicy bezpieczeństwa, Nie jeżdżę ostro gdy w pobliżu znajdują się piesi, droga jest zbyt wąska i inne takie... Oczywiście nie da się przewidzieć wszystkiego... Zawsze na drodze myślę za innych Dziękuję za przypomnienie. Tego nigdy za dużo.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Oczywiście przyjmuję uwagi nt. bezpieczeństwa, tego nigdy za dużo... . Chciałem Zapewnić, nigdy nie jeżdżę ostrzej w pobliżu pieszych, na zbyt wąskich drogach itp...
Co do opon letnich.. nie widzę problemu na tą chwilę. Chyba dość obrazowo opisałem sposób poznawania możliwości auta( jak inaczej sprawdzić jak się zachowuje po utraceniu przyczepności). Raczej nieodpowiedzialne byłoby pozostawienie takich przygód przypadkowi!! przemieszanemu z losem!! .
Chcę Was uspokoić, nie mam nastu lat i ułańskiej fantazji. Jestem dość poważnym facetem... dość

A u Ciebie lelu666 na północy, to pewnie już kolce ... na butach

Sesja czeka na zmianę aury. Nie będę pokazywał byle jakich fotografii wyjątkowego auta

Cieszy mnie szczęście cieszących się szczęściem tych, którzy są szczęśliwi z powodu szczęścia szczęśliwych, nowych posiadaczy TT