Trochę wałkowałem ten temat i nie ma tak łatwo.

Wymiana dziennych, normalnie jest żarówka BA15s i opcje takie:

- LED: albo żarówka led i kasownik, np. Filtr CAN do DRL do AUDI A3 A4 A6 Q7 TT motoHID.pl - Diagnostyka, Led, HID, akcesoria motoryzacyjne ale to raz, że taka żarówka led nie ma homologacji więc teoretycznie tracisz homologację na całą lampę. Dwa: i led i rezystor (kasownik) będą się nagrzewać - pytanie czy coś się nie zacznie fajczyć ?

- Niebieskie: są żarówki niebieskie BA15s, ale dają bardzo niebieskie światło i nie są dopuszczone ze względu na temp. barwową do ruchu w UE, np. ŻARÓWKA BA15S 6000K XTEC SUPER WHITE DRL AUDI (2399383652) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (jak poczyta się o tych żarówkach głębiej to tak jest w instrukcji do nich - tylko do użytku poza drogami publiczyni, pokazy, eventy itd.)

- Nowe lampy: wymienić całe klosze na nowe LED fabrycznymi, ale to też jest trochę do opowiadania, bo wbrew pozorom aż takie plug&play to nie jest.

Ja na razie odpuściłem kombinacje 1 i 2, i zbieram na nowe lampy to zupełnie inny efekt będzie a i spotkania z niebieskimi Panami bezproblemowe, i ryzyko uszkodzenia czegoś w aucie mniejsze.