Cytat Zamieszczone przez Blerx Zobacz posta
OGŁOSZENIE WYNIKÓW!

Z przykrością muszę stwierdzić, że tegoroczna, wiosenna edycja konkursu TT dobiegła końca. Cieszy oko liczba oddanych głosów bo tym razem aż 61! (w ostatniej edycji 47). Mam nadzieję, że tendencja będzie tylko wzrostowa (:
Ale przejdźmy do wyników:
Wiosenny konkurs, ogłaszam wszem wobec iż zwycięzcą z ładną przewagą został WW !!!!
Wystartował on w zabawie po raz pierwszy, a już pokazał, że w przyszłości nie będzie z nim tak łatwo (: Atmosferę od samego początku podsycali M and V zapowiadając wyprowadzeniem dużego działa do wiosennej edycji. Efekt? "Tylko" drugie miejsce. Zaraz za nimi na trzecim miejscu znalazły się profesjonalnie wykonane zdjęcia TTyoung, fotki mega ładne ale zabrakło tego czegoś wiosennego do sięgnięcia po pierwsze laury. Na wzmiankę zasługuje Lwica, która po bardzo wysokiej, drugiej pozycji w zimowej edycji, tutaj musi zadowolić się... ostatnim ex aequo z Mattes. Ogólnie poziom zdjęć był na przyzwoitym poziomie i walka w czołówce do końca była dużym znakiem zapytania. W dalszym ciągu zachęcam by nadsyłane fotki u niektórych bardziej nawoływały do pory roku (taka idea konkursu).
Pragnę ze swojej strony podziękować wszystkim uczestnikom, bo to dzięki Wam to głosowanie się odbyło i zawsze było na co popatrzeć przez okrągły tydzień czasu (: Jeszcze raz dzięki i już zapraszam na następną edycję - LETNIĄ !


3 zaszczytne miejsce, bardzo dziękuję za oddane głosy, szczerze nie spodziewałem się ich aż tak wielu! Gratki dla innych uczestników, przyjemnie się ogląda ten model pojazdu w każdym wykonaniu!

btw. kiedy można spodziewać się tejże letniej edycji? Chciałbym wiedzieć jak szybko muszę kupić moje wymarzone felgi