Pokaż wyniki od 1 do 15 z 66

Wątek: Audi S3 8l RallyCar Project

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Sep 2015
    Płeć
    Skąd
    Płock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    260
    Fajnie że ogarniasz auto ale wg mnie takie zachowanie i filmy osoby propagującej bezpieczną jazdę to trochę policzek .....

  2. #2

    Dołączył
    Dec 2016
    Płeć
    Skąd
    Wisła
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5L
    Posty
    50
    Cytat Zamieszczone przez HubertRinkon Zobacz posta
    Fajnie że ogarniasz auto ale wg mnie takie zachowanie i filmy osoby propagującej bezpieczną jazdę to trochę policzek .....
    oczywiście krótki film który wstawiłem to fragment gdzie stał na esce kumpel i gdzie mogłem sobie pozwolić, po tej prostej na końcu już sobie zawracałem i na spokojnie także nic tutaj nadzwyczajnego nie ma się o co spinać, jeśli chodzi o film z BMW to oczywiście droga zamknięta

    co do tej drogi to tą stronę którą ja trenuję jest jeszcze w miarę ale z drugiej strony górki jest porażka, zjeżdżają się amatorzy jednego zakrętu, szczególnie właśnie bmw i ślizgają jeden winkiel jak szaleni co skutkuje tym, że nie da się tego zakrętu przejechać jadąc normalnie spokojnie w dół, tragedia...

    Cytat Zamieszczone przez MaTTeusz Zobacz posta
    Masakra, też chciałbym tak ogarniać sprzęt długo wgl bawisz się w te sprawy?
    w jazdę taką a nie inną bawię się z 6lat z przerwami, teraz uczę się ogarniać 4wd, wcześniej tylko RWD u Nas ciężko o warunki do treningu, ja mam to szczęście że często mogę po odcinku zamkniętym polatać ale jakbym tak chciał na poważnie się ścigać to nie ma gdzie trenować.

    HubertRinkon Ty masz to szczęście, że na tor masz blisko, a przynajmniej bliżej niż ja hehe, ja mam 180km na tor który szału nie robi
    Ostatnio edytowane przez racesupport ; 08-12-2016 o 00:25

  3. #3

    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    2
    Kolor
    3
    Posty
    202
    Cytat Zamieszczone przez racesupport Zobacz posta
    co do tej drogi to tą stronę którą ja trenuję jest jeszcze w miarę ale z drugiej strony górki jest porażka, zjeżdżają się amatorzy jednego zakrętu, szczególnie właśnie bmw i ślizgają jeden winkiel jak szaleni co skutkuje tym, że nie da się tego zakrętu przejechać jadąc normalnie spokojnie w dół, tragedia...
    Czy to jest droga z Wisły do Szczyrku (Wiślanka?) a konkretnie okolice Salmopolu? Wspomniana droga jest genialna do takich treningów (pod warunkiem zamknięcia albo puszczenia "safety car'a" przodem.

    btw konkretnie odważna jazda

Podobne wątki

  1. "barber TT project" by Klusek
    Przez Klusek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 199
    Ostatni post / autor: 11-08-2019, 11:43
  2. Ciekawy projekt się robi fb - Barber TT Project :)
    Przez delleto w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 23-09-2016, 08:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •