Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Pytanie - TT mk3 8s - oświetlenie tablicy rej.

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jul 2022
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    230
    Rocznik
    2015
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    10
    Z ciekawości podjechałem do elektryka, on dał to do speca od telefonów i efekt marny, powiedział że wszystko zgnite od wody, świeciła jedna, teraz świecą 2 ale migają i gasną, i błąd wywala. Szkoda czasu i 100 zł
    Dobra rada: jak macie 8s to warto uszczelnić - tam nie ma żadnych zabezpieczeń od wody - masakra.

  2. #2
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez krisstt Zobacz posta
    Z ciekawości podjechałem do elektryka, on dał to do speca od telefonów i efekt marny, powiedział że wszystko zgnite od wody, świeciła jedna, teraz świecą 2 ale migają i gasną, i błąd wywala. Szkoda czasu i 100 zł
    Dobra rada: jak macie 8s to warto uszczelnić - tam nie ma żadnych zabezpieczeń od wody - masakra.
    No przecież mówiłem! Teraz masz nową listwę droższą o 100 zł A żeby nie było ponownego problemu z zalaniem listwy to chyba trzeba zmienić uszczelkę pod spojlerem, ale mogę się mylić. Musi się wypowiedzieć tu Martinez dla którego właśnie próbowałem naprawić te listwę i skończyło się na zakupie nowej w ASO.

    Wesołych świąt!

    Wysłane z mojego SM-A528B przy użyciu Tapatalka
    Te Terrere Terrere terererererere …

  3. #3

    Dołączył
    Jul 2022
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    230
    Rocznik
    2015
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    10
    naprawa za 80 - naprawiłi tylko mikrostyk klapy, lampki dalej ledwo co mrugały, udało mi się kupić używkę za 200 i w sumie 280 to sukces... ale od razu pojawiła się kontrolka silnika - układ chłodzenia - sprawdzili i pompa wody z płytką elektroniki popalona - koszt z wymianą 2 tys... , oryginalna sama pompa 2.8 tys. to są jaja. Jak się coś jeszcze przypląta to żegnam się tt 8s, mechanik powiedział że dobrze wygląda u mnie stan, nie ma wycieków ale tyle jest elektroniki w tym silniku że tragedia. Nawet to starsze w sumie fajnie wygląda chyba tt J - mniej niż 1/2 ceny zakupu. Jak ktoś zainteresowany - krajowy 2015 quarto 230 km 2.0 czerwony zapraszam

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •