Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Wątek: Audi TT S-line by Mixhalo

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Mixhalo
    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    Łodź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    AvusSilver
    Posty
    43
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    Hehe patrze patrze i będę obserwował bo widzę że będzie ciekawy temat !... ulotkę ABT trzymaj, chętnie przygarnę na jakimś zlocie jak się już spotkamy
    Hahah dziękuję Kanapa za miłe słowa! Ulotkę trzymam dla Ciebie

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Tak tak, dokładnie chodziło mi o N112 a nie N75! Przepraszam, już poprawiam w głównym poście
    Ale swoją drogą ciekawa sprawa z MBC. Prócz podniesienia boostu są jeszcze jakieś zalety? Troszkę teraz o tym poczytałem na forum i jednak nie wiem czy wrzucił bym to zamiast N75, tak jak napisał Arttur ECU przechodzi w tryb awaryjny i trzeba oszukać Mapsensor diodą, lub też mieć auto po programie...
    Ja niestety nie doszedłem jeszcze co jest nie tak u mnie, mechanik powiedział że Mapa jakaś wgrana zapewne, ale że mi tego nie sprawdzi więc chyba pojadę do Compsportu może tam mi pomogą a zarazem nie ogołocą portfela dodatkowo może zrobili być coś z nieszczelnością, jeśli nie to to skorzystam z poradnika który jest na forum

  2. #2
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Cytat Zamieszczone przez Mixhalo Zobacz posta

    Ale swoją drogą ciekawa sprawa z MBC. Prócz podniesienia boostu są jeszcze jakieś zalety? Troszkę teraz o tym poczytałem na forum i jednak nie wiem czy wrzucił bym to zamiast N75, tak jak napisał Arttur ECU przechodzi w tryb awaryjny i trzeba oszukać Mapsensor diodą, lub też mieć auto po programie...
    Jeśli auto ma program lub będzie miało to moim zdaniem nie warto iść w MBC.
    Do serii jak najbardziej polecę, można podnieść ciśnienie do 1 bara i cieszyć się z dodatkowych koni, krzaka na desce nie wali, diod nie trzeba wstawiać (dopiero jak chcemy wyższe ciśnienie, ponad 1,1 to wówczas dioda)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •