Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: TT vs TT

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Daras Ty mówisz o spocie w Raciborzu ? Pojechałem tam sobie z nudów i nikogo nie zastałem. Fakt że późno bo między 17-18 i nic sie nie działo.

  2. #2

    Dołączył
    Feb 2017
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    124
    Cytat Zamieszczone przez marini Zobacz posta
    Autku oczywiście nic się nie stało a nawet jest wskazane kręcenie do odcinki
    No mam nadzieję, że ten 1 raz nie zaszkodziło

    Mk1 1.8T quattro 180km - 1410kg
    Mk1 1.8T quattro 225km - 1465kg
    55kg różnicy
    Czyli na autocentrum podają niewłaściwe dane. Podobnie z bagażnikami. Piszą od 220l poj, a tymczasem w FWD pojemność wynosiła więcej przy obniżonej podłodze (270l! bodajże).

    Cytat Zamieszczone przez delleto Zobacz posta
    Daras Ty mówisz o spocie w Raciborzu ? Pojechałem tam sobie z nudów i nikogo nie zastałem. Fakt że późno bo między 17-18 i nic sie nie działo.
    Chłopie ja tam byłem ledwo po 16.00 i połowa się zmyła do tego czasu Pytanie jeszcze gdzie byłeś, bo miejsce spotkania organizatorzy zmieniali jak rękawiczki xD Fotki są na fb jak coś (mnie też Pani fotograf ujęła). Od hydrografika słyszałem że były tłumy w godzinach 13.30-15.00, czyli nawet pół godziny przed czasem. Widać je na zdjęciach- parking za mały na tyle aut. Poziom początkowo niezły, ale jak byłem po 16.00 to została jedynie gimbaza z fajkami i pare BMek szarżujących i palących gumę przed parkingiem- pokaz wiochy jak dla mnie. Do 17.00 byłem już w trasie na pseudo wyścigi Dlatego się minęliśmy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •