Pokaż wyniki od 1 do 15 z 71

Wątek: Vip

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Naprawdę wasz lament jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że ta decyzja była słuszna i szkoda, że tak późną ją podjęliśmy.

    VIP był dawno temu jak wspomniałeś za kasę. Ktoś wpłacił 5zł i był VIPem. Ta ranga została stworzona tylko po to aby zmotywować userów do zrzutki na serwer bo o ile krzyczeć to lubi każdy to już zrzucić się na forum to nie tak bardzo Od ponad 2 lat forum stoi na moich serwerach, które miesiąc w miesiąc opłacam i nie ma potrzeby zrzutek. Ranga powodowała więcej złego niż dobrego co więcej jak widać niektórym w głowach lekko "zmieniła" dlatego drugi raz już nie popełnimy tego błędu.

    Jak ktoś jest miłośnikiem TT to zostanie na forum. Takie jest moje zdanie.
    I teraz dzieje się to o co ciskałem się 2 - 3 lata temu. Kochany Jaqob że utrzymuje forum przejmie decyzyjną rolę i będzie wprowadzać swoje zasady. Forum jego. Pamiętam jak mi mówiłeś, że nie masz zamiaru się udzielać tylko z racji sympatii utrzymujesz serwer ba potem nawet range sobie odebrałeś po czym szybko do Admina wskoczyłeś. Ostatnio widzę, że tylko Ty wydajesz polecenia na forum.

    Mam nadzieje, że część użytkowników pamięta tą całą awanturę na czacie i w tematach.

    Co do pierwszego zdania "Naprawdę wasz lament jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że ta decyzja była słuszna i szkoda, że tak późną ją podjęliśmy."

    Oj jak ja przepraszam bardzo, że naskoczyłem. Jestem na poziomie proszę przywrócisz mi VIPa? Wiem, że nie bo każde tłumaczenie jest dobre z Twojego punktu widzenia i celów jakie chciałeś osiągnąć. Bajeruj innych.
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 13-04-2014 o 15:52

  2. #2
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    I teraz dzieje się to o co ciskałem się 2 - 3 lata temu. Kochany Jaqob że utrzymuje forum przejmie decyzyjną rolę i będzie wprowadzać swoje zasady. Forum jego. Pamiętam jak mi mówiłeś, że nie masz zamiaru się udzielać tylko z racji sympatii utrzymujesz serwer ba potem nawet range sobie odebrałeś po czym szybko do Admina wspoczyłeś. Ostatnio widzę, że tylko Ty wydajesz polecenia na forum.

    Mam nadzieje, że część użytkowników pamięta tą całą awanturę na czacie i w tematach.

    Co do pierwszego zdania "Naprawdę wasz lament jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że ta decyzja była słuszna i szkoda, że tak późną ją podjęliśmy."

    Oj jak ja przepraszam bardzo, że naskoczyłem. Jestem na poziomie proszę przywrócisz mi VIPa? Wiem, że nie bo każde tłumaczenie jest dobre z Twojego punktu widzenia i celów jakie chciałeś osiągnąć. Bajeruj innych.
    Wiesz, na forum jest bardzo dużo osób do których mam ogromny szacunek i żadna ranga nie była nigdy dla mnie wyznacznikiem. Tak jak już wcześniej napisałem, człowieka poznaje się po jego zachowaniu a nie jego "masce". Świadectwo o samym sobie dajecie własnym zachowaniem i żaden VIP was nie zasłaniał.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •