Pokaż wyniki od 1 do 15 z 37

Wątek: TT vs Toyota GT86

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar szweda
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    179
    Widzisz dokładnie o tym pisałem. Chodzi o to, że jeżeli komuś się robi przykro, że ktoś Skodą, Dacią czy ambulansem będzie szybszy, znaczy, że nie jest to auto dla niego. Druga sprawa,ze auto mogłoby być mocniejsze, ale:
    - Turbina, powoduje utratę przyjemności z rzutkości reakcji NA
    - Kompresor byłby niegłupi, jednak chyba by był problem z miejscem na wysokość.
    - Podkręcenie NA. dałoby rade pewnie ugrać ze 20% vide s2000. Jednak, moment praktycznie by został, a cały zysk poszedł by na góre.

    Doszłyby koszty, auto w specyfikacji około 280KM (Turbo) pewnie podrożałoby o jakieś ca. 30kplnów (marketing + realne koszta instalacji), a tak mamy relatywnie tanie, frajdogenne i pseudosportowe.

    Z Zuczkiem się zgodze, że teraz toyota robi miałkie badziewie, a kiedyś to było fiu fiu. R34, RX7, Supra i GTiR, jednak audi Quattro też przeminęło. Sam miałem celice i z rozrzewnieniem wspominam. Ja na swojego 300ZX ciągle zbieram, ale patrząc na to co mamy dziś do wyboru, to z lekkich, żwawych i rozsądnych cenowo aut niewiele ma podejście do GT86.
    "Kiedyś w przypływie zniechęcenia nad problemami z moim autem retorycznie zapytałem co się jeszcze %#@! może w nim zepsuć, a teteta podjęła wyzwanie"

  2. #2
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez szweda Zobacz posta
    - Turbina...
    - Kompresor...
    - Podkręcenie...

    Spokojnie jest na to sposób, często te same auta wychodzą z silnikiem wolnossącym o większej pojemności. Na przykład taki Saturn Sky (w europie Opel GT - jestem w jego posiadaniu) w serii ma 265ps 2.0T, ale jest jeszcze jedna wersja na którą poluję od jakiegoś czasu:

    Opel GT Irmsher z silnikiem od Corvetty 480ps. Dodam auto ma tył napęd, szeroki rozstaw osi i jest bardzo lekkie!













Podobne wątki

  1. TT vs Toyota Celica
    Przez moskowal w dziale Testy i porównania
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 05-06-2009, 10:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •