Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: siemka ponownie, czy mogę was prosić o sprawdzenie logów

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Feb 2020
    Płeć
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    53
    Jesli wydech nie jest mniej drozny niz ori, a filtr powietrza powinien przepuszczac swobodniej powietrze (pomijajac inne aspekty) to nie ma powodów do zmartwień. Dziwne, że przeplywka pokazuje takie spore wartości, a mocy tylko 184...

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    A tak w ogóle to na logach widać, ze ma. Problem z utrzymaniem cisnienia powyzej 4400

  2. #2

    Dołączył
    Mar 2020
    Płeć
    Skąd
    wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    szary
    Posty
    44
    Cytat Zamieszczone przez AdrianMMz Zobacz posta
    Jesli wydech nie jest mniej drozny niz ori, a filtr powietrza powinien przepuszczac swobodniej powietrze (pomijajac inne aspekty) to nie ma powodów do zmartwień. Dziwne, że przeplywka pokazuje takie spore wartości, a mocy tylko 184...

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    A tak w ogóle to na logach widać, ze ma. Problem z utrzymaniem cisnienia powyzej 4400
    No fakt faktem zauważyłem że przepływają gaśnie powyżej 4 tysięcy obrotów , więc postanowilem sprawdzić szczelność dolotu, i wyszedł mi wężyk podciśnienia pęknięty, ten od n75 do tej gruszki, i przyspiesza dobrze i co dziwne nie kopci, ale jeszcze jutro się przejadę , żebym za szybko się nie podjarał muszęę zrobić logi i sprawdzę czy coś się zmieniło.
    Wgl mam świra na punkcie sprawdzania szczelności dolotu, i dziwne jest to że co sprawdzam to ciągle mi coś wychodzi" jakaś dziura ''

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •