Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Wątek: Może nie najlepszy ale...

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Kwariat
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    WWA
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    478
    hmm... a gdzie takie zestawienie? kto je robił? źródło?

  2. #2
    Awatar 4mario
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    264
    Cytat Zamieszczone przez Kwariat Zobacz posta
    hmm... a gdzie takie zestawienie? kto je robił? źródło?
    ADAC W polskim magazynie motoryzacyjnym przeczytałem(U rodziców w domu, tytułu nie pomnę).

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Ja przy wyborze auta kierowałem się kilkoma czynnikami.
    Wygląd. To jest jeden z ważniejszych elementów(pomijam opinie zazdrośników,że to auto dla gejów i fryzjerów i że prawdziwy sportowy to porsche). Auto jest po prostu ponadczasowe. Po prawie 20 latach od spadnięcia z deski kreślarskiej nadal zachwyca detalami. Wnętrze jest (dla mnie ) wyjątkowo wyrafinowane i eleganckie. Detale, detale, detale.
    Osiągi. Auto oferuje bardzo dobre osiągi i łatwo poddaje się tuningowi, który nie prowadzi do wybuchu jednostki napędowej.
    Trakcja. Napęd QUATTRO (Dwa T w nazwie ) . Legenda której można dotknąć i przekonać się co to znaczy. Tak naprawdę dopiero po przejechaniu kilkuset kilometrów poznałem i doceniłem.
    Serwis. Oprócz modów jest codzienna eksploatacja, która dzięki braterskim powiązaniom koncernu VAG, jest tania i łatwo dostępna.

    I jeszcze jedno... Zwykłe spełnienie Marzeń(celowo napisane z wielkiej litery). Pamiętam to uczucie, jakie wywołał u mnie pierwszy widok tego modelu(z metalowym dachem). W czasie, kiedy go pierwszy raz ujrzałem, mogłem tylko POMARZYĆ o nim. Teraz po larach emocje wywołuje podobne a $$, które trzeba za niego położyć są do przyjęcia. Prawdopodobnie kryzys wieku średniego pchnął mnie w obięcia wersji bez dachu
    Tak więc jestem szczęśliwym posiadaczem AUDI TTR QUATTRO

    Nawiązując do kilku wypowiedzi o innych autach. Brałem pod uwagę jeszcze kilka możliwości:
    Mercedes sl 129 w wersji 500(geniusz w swojej klasie i mam nadzieję,że jeszcze kiedyś go kupię)
    Mercedes slk 230. Lubię mercedesy tak do 1995-8 roku Miałem modele 123, 124(lat 24, ciągle w eksploatacji), 460, 463. Później to poracha jakościowa i blacharska. Wiarę przywrócił CLS
    Boxter...
    Subaru WRX (najlepiej STI)
    EVO
    Wszystkie modele miały zmieścić się do 30 000. (nie było łatwo znaleźć coś sensownego...)

    And the winner is ........Audi

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Zweryfikowałem pamięć o źródle, niestety jest zawodna, zestawienia awaryjności modeli zostało zrobione przez TUV. Za pomyłkę przepraszam.
    Ostatnio edytowane przez 4mario ; 08-02-2014 o 02:57

Podobne wątki

  1. Może małe spotkanie(może być duże;) ) a Warszawie...:)
    Przez 4mario w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 13-01-2014, 21:44
  2. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 25-01-2013, 22:18
  3. głosowanie na najlepszy projekt wzualny ramki klubowej
    Przez DaviTT w dziale Zakupy Hurtowe
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 25-01-2013, 21:07
  4. Ankieta: Jaki kolor najlepszy ?
    Przez franek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 06-09-2003, 11:18

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •