Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
Mam nadzieje ze przyszly nabywca to doceni bo nie ma tutaj sie szczypania i auto na prawde nie będzie wymagało wymian po zakupie...
Doceni, doceni......: Do roboty, pleaaaaaasssssseeeeee Doczekać się nie mogę....

A tak serio - dokładnie o takie podejście mi chodziło i bardzo się cieszę z każdego zdjęcia i każdej informacji o maleństwie. Im częściej zaglądam do działu porad dla kupujących tym bardziej utwierdzam się w słuszności swojej decyzji. Nie wiem co musieliby wyczarować lakiernicy żebym się rozmyślił

Pisałem już o tym Pawłowi, że jego projekt nieco przypomina to co robi ten gość z Jeepami Grand Wagoneer : http://www.grandwagoneer.com To nie jest "tylko" odrestaurowanie auta, ale też w pewnym zakresie poprawienie tego co nie do końca dobrze zostało wymyślone od samego początku albo zwyczajnie zestarzało się koncepcyjnie. Z założenia tak zrobione auta powinny jeździć lepiej niż 19 lat temu (w przypadku czarnuli), gdy wyjechały z fabryki. Mam nadzieję, że projekt skończy się pełnym sukcesem. Obiecuję szczegółowo relacjonować późniejsze życie z TTką (dostanie imię po mojej poprzedniej czarnej TT, zresztą nadal na forum, czyli...YODA) - w końcu to, hmmm, jakby to powiedzieć, Pawła i moje dziecko

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez vandallo87 Zobacz posta
Jak z nią skończysz, a jeszcze nie znajdę auttka, to pierwszy chętny do zakupu - ale już widzę, że będę musiał pieniążki doskładać 3mam kciuki, będę śledził postępy.

Sorry Vandallo87 - zarezerwowałem Ale coś czuję, że to nie będzie ostatni projekt Pawła tego typu.