Pokaż wyniki od 1 do 15 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    80
    Pany,
    Jak dowiedzieć się czegoś więcej o VINie TRUZZZ8J571040468?
    To auto znajomych. Jeszcze nie są pewni, czy chcą sprzedać, ale przymierzałem się (a właściwie żonka) i zaczynam zbierać informacje na jego temat.
    Z tego co wiem:
    - automat
    - przebieg 98kkm (jak na 2007 rok to nawet nieźle i stan wnętrza w sumie by to potwierdzał)
    Jedyny mankament na tę chwilę to "check engine", który sygnalizuje podobno błąd związany z lewym powietrzem. Próbowali to usunąć, ale błąd wracał. Czasem znikał i wracał znowu po kilku dniach. Jest tak od ponad 2 lat i jakoś z tym żyją. Co to może być?
    M
    Ostatnio edytowane przez tas23 ; 11-04-2017 o 20:37

  2. #2
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    Cytat Zamieszczone przez tas23 Zobacz posta
    Pany,
    Jak dowiedzieć się czegoś więcej o VINie TRUZZZ8J571040468?
    To auto znajomych. Jeszcze nie są pewni, czy chcą sprzedać, ale przymierzałem się (a właściwie żonka) i zaczynam zbierać informacje na jego temat.
    Z tego co wiem:
    - automat
    - przebieg 98kkm (jak na 2007 rok to nawet nieźle i stan wnętrza w sumie by to potwierdzał)
    Jedyny mankament na tę chwilę to "check engine", który sygnalizuje podobno błąd związany z lewym powietrzem. Próbowali to usunąć, ale błąd wracał. Czasem znikał i wracał znowu po kilku dniach. Jest tak od ponad 2 lat i jakoś z tym żyją. Co to może być?
    M
    Podaj kod błędu to Ci powiemy czy to niegroźne.

    Jeśli to Evap co jest standardowym błędem który występuje w mk2 to nie jest to sprawa nie cierpiąca zwłoki choć trzeba to zrobić bo nigdy nie wiesz czy nie wyskoczy Ci coś nowego a Ty to zbagatelizujesz bo będziesz myślał że to nadal problem układu filtracji oparów że zbiornika paliwa...

  3. #3

    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    80
    Cytat Zamieszczone przez squirrelkuss Zobacz posta
    Podaj kod błędu to Ci powiemy czy to niegroźne.

    Jeśli to Evap co jest standardowym błędem który występuje w mk2 to nie jest to sprawa nie cierpiąca zwłoki choć trzeba to zrobić bo nigdy nie wiesz czy nie wyskoczy Ci coś nowego a Ty to zbagatelizujesz bo będziesz myślał że to nadal problem układu filtracji oparów że zbiornika paliwa...
    Z tego co wyczytałem, to dokładnie ten błąd: P0441. Czyli mogę się nie obawiać?
    Auto przejrzałem w warsztacie i wszystko się potwierdza.
    Co najważniejsze przebieg wydaje się autentyczny, bo w zawieszeniu są jeszcze oryginalne silentblocki z datą produkcji 2007.
    Mechanik powiedział, że generalnie 10 latki w takim stanie się mu bardzo rzadko trafiają, więc w ciągu dwóch tygodni powinienem być (a właściwie żona) szczęśliwym posiadaczem MK2
    Jeszcze co do zaworu EVAP: znalazłem temat jak go odłączyć link, ale nie ma tam już zdjęć (post z 2009 roku). Jest jakaś aktualna instrukcja obrazkowa na forum?

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •