Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Wątek: Wymiana przewodów podciśnienia proszę o pomoc.

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #5

    Dołączył
    Oct 2023
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Na aliexpress znajdziesz zamienniki siliconowe. Ori już nie znajdziesz, a używek nie polecam. Pomyśl może na catch tankiem? Wtedy wywalasz cała odmę i robisz prosty system, natomiast jedyny minus to to, że trzeba co parę miesięcy opróżnić catch tank że skroplin.

    Dodatkowo możesz też usunąć n112 i n241. Poczytaj i się zastanów. Całe te systemy mają masę węży, które chcesz wymieniać.

    Narazie zostawię wszystko oryginalnie tak jak jest. Powymieniam te wszystkie przewody które zaznaczyłem czy jeszcze na jakies przewody powinienem zwrócić szczególnie uwagę i należałoby je wyminięcie? Kolanka od odmy dalej nie znalazłem.. chodzi mi dokładnie o ten trojnik. Jeżeli masz jakis link z tym trojniki byłbym bardzo wdzięczny.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Na aliexpress znajdziesz zamienniki siliconowe. Ori już nie znajdziesz, a używek nie polecam. Pomyśl może na catch tankiem? Wtedy wywalasz cała odmę i robisz prosty system, natomiast jedyny minus to to, że trzeba co parę miesięcy opróżnić catch tank że skroplin.

    Dodatkowo możesz też usunąć n112 i n241. Poczytaj i się zastanów. Całe te systemy mają masę węży, które chcesz wymieniać.

    Czy te rozmiary przewodów oraz ich długość będzie dobra? Bo tylko to znalazłem.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Co do usunięcia n112 i n241 masz może jakiś inny link do forum bo z tego nie bardzo rozumiem jak to zrobić. Zdjęcia sie nie ładują bo są przestarzałe lub jak ktoś wysłał jakiś link to nie działa po prostu.
    https://www.klubtt.pl/showthread.php...2-dla-TT-180KM
    Ostatnio edytowane przez staszek ; 08-10-2023 o 07:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •