Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 120

Wątek: Kwinto 3.2 Q DSG

  1. #91

    Dołączył
    Jan 2016
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    29
    Szukam czegoś z USB, ale chętnie zobacze jak takie nieoryginalne radio 2DIN komponuje się w konsoli centralnej

  2. #92
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    W moich odczuciach komponuje się słabo, niestety tylko rnse komponuje się idealnie.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #93

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Wiosna za pasem więc korzystając z odrobiny wolnego czasu wstawiłem auto na zrobienie kilku pierdół, które zaczęły mnie irytować i tak:

    - wymieniłem rozrusznik (stary regenerowałem po zakupie i po 2 latach znowu zaczął się ślizgać więc do pieca)
    - naprawiłem w końcu gniazdo zapalniczki (za moich czasów nie działało nigdy)
    - naprawiłem mechanizm opuszczania szyby - drugi raz w mojej karierze, zobaczymy na jak długo
    - pełen serwis klimy, nabijanie, odgrzybianie, filtr kabinowy
    - wymiana płynu hamulcowego - ponoć stary nie trzymał parametrów, moim zdaniem g..no prawda ale niech im będzie
    - wymieniłem jeden z przewodów układu chłodzenia (stara historia, przewód leżał tam i czekał parę miesięcy )
    - wykasowałem trochę błędów - cały czas pojawia mi się błąd fabrycznego radia, poszczególnych głośników (mam inne), pojawiły się też błędy związane z rozładowaniem akumulatora to akurat zasługa lakiernika który naprawiał auto po widomej kolizji i postanowił wypróbować sobie audio
    - ustawiłem zbieżność - niby wszystko ok ale po kolizji kto wie wolałem mieć pewność

    Z ciekawostek, podczas naprawy lakierniczej auta zregenerowałem felgi a lakiernik trochę z nudów w oczekiwaniu na części zregenerował także szkła lamp. Usunął fabryczny lakier zabezpieczający i pokrył lampy nowym. Nie miałem na to ciśnienia bo uważałem że lampy są w całkiem dobrym stanie no ale skoro zrobił to w cenie to teraz mamy lustro

    Na lato udało mi się kupić felgi o identycznym wzorze jak te na zimie z oponami Continental ContiSportContact 5 - tu dzięki Hubi !!! bo to właśnie on wrzucił tu link do ogłoszenia z forum Audi A3.

    Plany serwisowe: za 4500 km wymiana oleju i pełen serwis Haldexa - po materiały zgłoszę się do wiadomych Panów z forum

    Nie ukrywam, że pod koniec roku zapadła decyzja o sprzedaży auta bo za chwile będzie 3-cim w domu. Jednak po podliczeniu wychodzi na to, że zostaje jeszcze przynajmniej rok no chyba, że znajdzie się ktoś kto zapłaci tyle ile zechce

    Puki co tyle.

    A w załączeniu foto radia, o którą prosił henieq. Może i słabo ale co mam tu jeszcze dodać modlitwę kierowcy czy diody reagujące na bas Audio odziedziczyłem podejrzewam, że zestawów lepiej grających na forum można by zliczyć na palcach jednej ręki. Dwa jak już ktoś zdecydował się na wrzucenie akcesoryjnego radia to uważam, że im prościej tym lepiej. Ori szafa chodzi mi po głowie już od dawna - sztuka dla sztuki jak uznam że warto to zmienię.

    IMG_0736.JPG IMG_0735.JPG
    Ostatnio edytowane przez Kwinto ; 17-02-2016 o 11:30
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  4. #94
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Fajnie ze udało się Tobie z kołami.

    Kurcze, miałem być miły ale nie zniesie - jak ta ramka wokół radia wygląda na żywo? bo na focie średniawka :/

    ps wrzuć fotki lamp

  5. #95

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Na żywo ... jakby Ci to powiedzieć tylko niech ktoś mi podpowie co innego można tu dać może panel z drewna egzotycznego ?
    Fotki lamp wrzucę wolnej chwili, może warto zrobić je czymś lepszym niż telefonem będzie widać co i jak.

    Teraz tak na szybko ... choć tak naprawdę trza by dopucować i wtedy wrzucić.

    IMG_0740.JPGIMG_0741.JPG
    Ostatnio edytowane przez Kwinto ; 17-02-2016 o 13:50
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  6. #96
    Awatar lordfury
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    3XX
    Rocznik
    2017
    Kolor
    Lapiz
    Posty
    453
    Cytat Zamieszczone przez henieq Zobacz posta
    Szukam czegoś z USB, ale chętnie zobacze jak takie nieoryginalne radio 2DIN komponuje się w konsoli centralnej
    Ja miałem takie coś, wizualnie nawet w miarę się to komponowało (DNX5240BT). Tylko to już trochę antyk na dzisiejsze czasy.

    IMG_5835.JPGIMG_5838.JPGIMG_5841.JPG
    • Ostatnio było: Audi TT Mk2 '07 2.0TFSI S tronic (klik)
    • Ostatnio było: Audi A4 B8 Avant lift '13 1.8TFSI 170
    • Ostatnio było: VW Golf GTI Mk7 '14 5D DSG Performance (klik)
    • Teraz jest: Mercedes-Benz A200 '14 W176 7G-DCT
    • Teraz jest: VW Golf R Mk7.5 '17 5D DSG (klik)

  7. #97

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    image.jpg

    Jakiś czas temu pisałem o komplecie kół kupionym dzięki info od Hubiego. Wiosna za pasem - jadą do renowacji

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    [ATTACH=CONFIG]10395[/ATTACH

    Specjalne kółko zrobiłem żeby nie przeoczyć
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez Kwinto ; 22-04-2016 o 16:02
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  8. #98
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Zycze kolejnej bezproblemowej "setki"

  9. #99
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    image.jpg

    Jakiś czas temu pisałem o komplecie kół kupionym dzięki info od Hubiego. Wiosna za pasem - jadą do renowacji

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    [ATTACH=CONFIG]10395[/ATTACH

    Specjalne kółko zrobiłem żeby nie przeoczyć
    Ja dzisiaj na a2 zobaczyłem 10.000 na liczniku, ale nie będę serwisowi zdjęć cykał

  10. #100

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    image.jpg

    Nowe buty 19" dla TT już w domu. Upychamy je po długim weekendzie. Jakieś sugestie odnośnie rozmiaru opon bo te tu 19" 255/40 idą na sprzedaż razem z kompletem dotychczasowych letnich 18" ale to już niebawem w innym dziale.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    image.jpg

    Nowe buty 19" dla TT już w domu. Upychamy je po długim weekendzie. Jakieś sugestie odnośnie rozmiaru opon bo te tu 19" 255/40 idą na sprzedaż razem z kompletem dotychczasowych letnich 18" ale to już niebawem w innym dziale.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  11. #101
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    Nie rozumiemy pytania? Dla 19 cali jest jedyny prawidłowy rozmiar 255/35.

    Wysłane z Xiaomi Mi4 LTE

  12. #102

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Więc będę szukał 255/35/19 dziekuje za podpowiedź. Opony zimowe już wystawiłem na sprzedaż w odpowiednim dziale. Niebawem trafi tam też dotychczasowy letni zestaw kół 18".

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Wczoraj odebrałem auto po serwisie olejowym i ogólnym przeglądzie. I tak silnik dostał już tradycyjnie olej Liqui Moly Top Tec 4200 5W30 wraz z filtrem MANN,do dyfra trafił olej przekładniowy Liqui Moly 75W90GL5 wszystko zakupione u Michała, serwis olejowy przeszedł też haldex na oryginalnym zestawie audi zakupionym u Hubiego. Chłopakom dziękuje za szybką pomoc i w zakupach i tą merytoryczną. Poza tym problemów brak. No może poza standardowymi błędami - radia, głośników i podgrzewania foteli, które grzeją więc dałem sobie z tym spokój.
    Co na przyszłość. Mam w planach wymianę aluminium tunelu, gałki zmiany biegów (już kupiłem - chyba od kogoś z forum ) zastanawiam się jeszcze nad wymianą lub obszyciem tunelu na nowo. Wszystkie te elementy są już trochę zmęczone a raczej zaniedbane przez poprzedniego właściciela. Szukam cały czas idealnego aluminium konsoli na allegro - łatwo nie jest. Zrobić zrobię, kiedy - jak kupię . W garażu na montaż czekają tez 19" od audi S8 - szukam opon. Ciśnienia nie mam jak założę pokażę

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Jedna sprawa o której nie wspomniałem - koszty bo ostatnio trochę tu o wymianie oleju w haldexie było. Koszt łączny wymiany oleju silnikowego z filtrem, oleju w haldexie plus diagnostyka komputerowa to 150 pln brutto. Dla porównania, wymiana oleju w haldexie w Skodzie Superb 3.6 w serwisie to koszt 1176 złotych brutto (materiały serwisu).
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  13. #103
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Masakra z ta skoda....a roboty na 30minut, bo i tak filtra nie tkneli.

  14. #104

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Masakra z ta skoda....a roboty na 30minut, bo i tak filtra nie tkneli.
    Masakra, masakra chyba nie będę póki co sąsiada załamywał tym co zapłacił bo licząc komplet serwisowy do Haldexa od Ciebie plus całość robocizny (olej silnik, haldex, diagnostyka) to i tak wychodzi mi ok 500 złotych. Pomijam fakt, że jak kolega pojechał dopytać o serwis napędu w Skodzie w Łomży usłyszał "zrobić pewnie się da - zobaczymy bo my tu jeszcze Superba 3.6 nie mieliśmy"
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  15. #105
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    W Lomzy 3.6 to tylko w pasku mieli no worried w Wawie w skodzie mi zla sonde wymienili...a mowilem, palcem pokazalem...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •