Zdecydowanie warto kupić dwie w podobnym stanie, inaczej różnica będzie widoczna. Jak oceniasz swoje lampy? Bo często za pewne okazje z allegro kupić możesz coś gorszego niż sam masz.
Osobiście, jeżeli zależy Ci na bardzo dobrych lampach, polecam zainwestować np. te z intercarsu Boscha. Jedyne co, nie będziesz miał wytłoczenia firmy na szkle lampy, ale poza tym lampa jest identyczna do oryginału i świeci rewelacyjnie!
Ja miałam przyznaną z OC jedną lewą lampę, ale na własny koszt dokupiłam drugą nową. To był bardzo dobry krok, bo wymiana jednej strony wyglądałaby fatalnie.
W Intercarsie dałam za jedna sztukę coś koło 900 zł - niestety dużo, od ubezpieczyciela dostałam nową z aso - identyczną, ale droższą dwa razy. Obie wyglądają na aucie rewelacyjnie, bo są takie same i różnicy nie ma, oprócz ceny.

Oczywiście można znaleźć tańsze, może nawet w całkiem zadowalającym stanie, na allegro, ale jak już polecam obejrzeć osobiście zanim się kupi przez internet

Co do różnic EU, a np. WB, to chyba jest taka blaszka, która przysłania strumień światła, dla EU z lewej strony, dla WB z prawej. Ale słyszałam, że jest możliwość zmiany tego, ale nie wiem czy to nie skórka za wyprawkę.