Pokaż wyniki od 1 do 15 z 209

Wątek: POLECANY WARSZTAT / SERWIS / MECHANIK dla naszych TT

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Punan, ok, rozumiem że się zdenerwowałeś, ale w tym wątku http://www.klubtt.pl/ogallne/11622.htm :

    Cytat Zamieszczone przez Punan Zobacz posta
    Teraz jak to czytam, że mógł umyślnie niedokręcić koła to chyba się jednak do tego Mińska jeszcze przejade... ale tym razem mu wpierdolić i spalić ten jego "warsztat".
    Art. 190 k.k się kłania...uspokój się i wypij szklankę wody

    Nasze forum jest ogólnodostępne, jak ktoś to przeczyta to możesz mieć problemy....

    A wracając do tematu, to ludzie są tylko ludźmi a Robert nie jest żadną moją rodziną czy bliskim, tak jak mówiłem jedynie znajomym mechanikiem.

    To co mogę teraz powiedzieć to to że jest mi w tym momencie strasznie głupio że go komukolwiek poleciłem, u mnie samochód był i jest zrobiony dobrze.
    Ponieważ tak jak napisałem, nie mam na Roberta ani jego pracę ani tę sytuację żadnego wpływu. Może miał on może gorszy dzień albo co...

    Proponuję teraz wyluzować i tyle, zdarzyło się, dobrze że skończyło się szczęśliwie i nic strasznego się nie stało
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 11-03-2013 o 17:15
    Te Terrere Terrere terererererere …

  2. #2
    Awatar Punan
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    33
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    Punan, ok, rozumiem że się zdenerwowałeś, ale w tym wątku http://www.klubtt.pl/ogallne/11622.htm :



    Art. 190 k.k się kłania...uspokój się i wypij szklankę wody

    Nasze forum jest ogólnodostępne, jak ktoś to przeczyta to możesz mieć problemy....

    A wracając do tematu, to ludzie są tylko ludźmi a Robert nie jest żadną moją rodziną czy bliskim, tak jak mówiłem jedynie znajomym mechanikiem.

    To co mogę teraz powiedzieć to to że jest w tym momencie strasznie głupio że go komukolwiek poleciłem, u mnie samochód był i jest zrobiony dobrze.
    Ponieważ tak jak napisałem, nie mam na Roberta ani jego pracę ani tę sytuację żadnego wpływu. Może miał on może gorszy dzień albo co...

    Proponuję teraz wyluzować i tyle, zdarzyło się, dobrze że skończyło się szczęśliwie i nic strasznego się nie stało
    Spokojnie Jerry, nie mam nic do Ciebie i Twojego polecenia
    Obyś czasem nie bał się w przyszłości polecać swoich mechaników skoro faktycznie w Twoim przypadku było OK. Ty opisałeś swój pozytywny przypadek, ja swój troche mniej pozytywny...
    Może miał gorszy dzień - nie wnikam ale mojego i moich znajomych aut więcej u siebie nie zobaczy. Takich szkolnych błędów nie powinien robić i tyle.
    Co do mojego zdenerwowania to było one(już się uspokoiłem ) współmierne z niebezpieczeństwem i szkodami jakie mogłem ponieść przez taką pierdołę...
    Koniec moich wypowiedzi w tym temacie. Jak coś to priv

Podobne wątki

  1. Śruba w oponie - polecany wulkanizator
    Przez przemeks w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-07-2015, 13:51
  2. Warsztat/serwis Wyry, Mikołów
    Przez ravagehd w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-05-2014, 12:02
  3. Aktorskie wyczyny naszych TT
    Przez Limbo w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 17-05-2012, 21:12
  4. Galeria naszych TT
    Przez Arttur w dziale Nasze Auta
    Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 22-06-2009, 14:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •