Cytat Zamieszczone przez singl0r Zobacz posta
Ja wszystkie punkty dostaje od psów ze swojego "miasta". Ostatnio byłem w restauracji w parku, gdzie jest zakaz wjazdu za wyjątkiem sanepidu (mniej więcej który mieści się obok tej restauracji) i Policji. Dosłownie każdy tam wjeżdża i było tam parenaście aut, bo jest normalny parking pod tą restauracją, ale jest niby zakaz wjazdu. Każdy wjeżdża. Ja sobie wyjeżdżam, a oni mi zajeżdżają droge (widać, że czekali), dali mi 100zł i 5pkt. Powiedziałem im, żeby zajęli się poważnymi sprawami, a nie robili sobie dosłownie takie jaja. Dodałem, że tam gdzie są potrzebni to ich nie ma, bo się boją. Spalili cegłę, mandatu nie przyjąłem, ale pewnie i tak go dostane. Na pewno go dostane, tak jak ostatnio - PRZEPUSZCZAŁEM ICH PIESZO NA PASACH, rozmawiałem przez telefon, a on ZATRZYMAŁ MNIE RĘKĄ, ja idiota zjechałem na parking, dał mi mandat za rozmowę przez telefon, trochę go pojechałem, nie przyjąłem mandatu, na policji dodatkowo były wpisane pasy, które miałem zapięte. Sprawa skończyła się w sądzie, dostałem 500zł grzywny tak więc psy robią co chcą, widać to po tym przykładzie.
Singl0r sorry, że to mówię ale jesteś idiotą i tyle. Już kolejny raz mówisz o tym jak to się stawiasz policji i za chwile się pożegnasz z prawkiem na własne życzenie. Za każdym razem się stawisz i zachowujesz jak szczeniak to ci teraz nie dadzą żyć i wcale im się nie dziwie. Dorośnij chłopie w końcu bo nie pojeździsz sobie autem za chwilę.