Ja rozumiem ze po moim odejsciu i Marcina jest teraz luz pas i piszemy wszedzie gdzie sie da i o wszystkim. Może niedlugo beda tematy o pogodzie. Ale dyskusja zostala przeniesiona do tematu big turbo i tuning. Kurde liczylbym abysmy tutaj dyskutowali na tematy zwiazane z modyfikacjami czy to 1.8t czy 2.0t czy r3.2t. Jesli tutaj zrobi się jak gdzie indziej to zamiast klubtt zrobmy lepiej forum dyskusyjne i bedziemy podziwiac swoje osobowosci lub nie.

Artturowi zadalem jakies pytania na temat jego setupu. Licze na jakas konkretna dyskusje a nie odpowiedz o szacunku do osob pasji i tego czy robimy na pokaz. Jesli nie na pokaz to po co tematy o naszych autach. Usunac wszystkie tematy o naszych wozach i kazdy bedzie robil dla siebie bez opisywania.
Jestem daleki od tego pomyslu dlatego mozna podyskutowac o motoryzacji jak powazni ludzie z jakas tam wiedza. To jest odpowiedni temat do dyskusji na temat najszybszych aut na forum.
Mi tez zarzucono jakies bzdury ale wyjasnilem chyba wystarczajaco jasno jak jest. Mysle ze Arttur tez sie odniesie fachowo do tego co wyzej napisałem.