Strona 150 z 761 PierwszyPierwszy ... 50100140148149150151152160200250650 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,236 do 2,250 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #2236
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Kupujemy audi tt
    W tym wątku zadajemy pytania o auta z ogłoszeń w celu ich weryfikacji, prosił bym też o trzymanie się tematu i nie wdawanie sie w pyskówki jak miało to miejsce w poprzednim temacie


    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK; 22-01-2012 o godzinie 14:57

    JAK BY KTOŚ ZAPOMNIAŁ TO PRZYPOMINAM
    Znowu TT znowu Cabriolet

  2. #2237
    Awatar Bart227
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    małopolskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Silver
    Posty
    400
    Witam Wszystkich,

    Tak to moja TT Dzięki Artur za rekomendacje Kupiłem auto z napędem na tył i po pierwszym opadzie śniegu widzę że zrobiłem mały błąd przed zimą bo TT z quattro była w tym wypadku niezastąpiona, aż żal sprzedawać ale nie dam rady utrzymać dwóch aut sportowych. Szkoda mi opuszczać forum i mam nadzieję że będę mógł od czasu do czasu zajrzeć tutaj

    Jerry mam nadzieje że ktoś będzie tak samo o nią dbał i nie chodzi tylko o zakładanie LPG

    Pozdrawiam

  3. #2238
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    a to ciekawe w ogłoszeniu "Podpowiem jak dbać o silnik i turbinę aby utrzymać je w jak najlepszej kondycji (tego raczej nie ma na forach bo sam do tego dochodziłem)"

  4. #2239
    Awatar Bart227
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    małopolskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Silver
    Posty
    400
    Cytat Zamieszczone przez ksolk Zobacz posta
    a to ciekawe w ogłoszeniu "Podpowiem jak dbać o silnik i turbinę aby utrzymać je w jak najlepszej kondycji (tego raczej nie ma na forach bo sam do tego dochodziłem)"
    A no ciekawe bo na forum tego nie znalazłem i sam musiałem do tego dojść...

  5. #2240
    Awatar piottrekk
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    68
    Witam koleżanki i kolegów,

    Proszę o weryfikację tego ogłoszenia Oferta - Audi TT - AUDI TT 1,8 TURBO 1999 ROK DZIŚ W OFERCIE PRZEPIĘKNE SPORTOWE AUTO SPOD ZNAKU CZTERECH PIERŚCIENI. O TYM AUCIE NIE TRZEBA SIĘ RO

    Moje podejrzenia budzi cena, przebieg (chociaż auto i wnętrze b.ładnie wygląda) oraz tablice włoskie (jak wygląda rejestracja oraz koszt?)

    Z góry dziękuję za pomoc,
    Piotr

  6. #2241
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez piottrekk Zobacz posta
    Witam koleżanki i kolegów,

    Proszę o weryfikację tego ogłoszenia Oferta - Audi TT - AUDI TT 1,8 TURBO 1999 ROK DZIŚ W OFERCIE PRZEPIĘKNE SPORTOWE AUTO SPOD ZNAKU CZTERECH PIERŚCIENI. O TYM AUCIE NIE TRZEBA SIĘ RO

    Moje podejrzenia budzi cena, przebieg (chociaż auto i wnętrze b.ładnie wygląda) oraz tablice włoskie (jak wygląda rejestracja oraz koszt?)

    Z góry dziękuję za pomoc,
    Piotr
    Ja tam widzę odciśniętą tylną belkę na zderzaku, co znaczy że pewnie było małe 'bum" z tyłu (a pod naklejką może być jakaś skaza po tym uderzeniu). Poza tym to auto jest z Włoch i (nie lubię się powtarzać) raczej nie było tam szanowane. 142tyś to miało dawno temu a jeśli jest to jakimś cudem prawdziwy przebieg to na pewno nie za taką cenę. TTka nie ma spojlera oraz ESP co znaczy że właściciel nie udal się na akcję serwisową... Nie zdziwię się też jeśli po 150-200km po kupieniu silnik powie: "papa" bo przypominam że w naszym kraju nie ma okazji (a już na pewno nie u handlarzy, oni dobrze wiedzą ile auto jest warte). Wejdź na mobile.de i zobacz w jakich cenach i przebiegach są takie roczniki i takie modele

    p.s. I standardowo - piotrekk jak wchodzisz do sklepu to mówisz: "Dzien dobry!" Na naszym forum też jest takie miejsce do napisania pierwszego postu: Tutaj się WITAMY!
    Te Terrere Terrere terererererere …

  7. #2242
    Awatar piottrekk
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    68
    Dzięki za odp. A co, włosi aż tak nie dbają o auta? Nie ma spoilera (to chyba jakoś nie przeszkadza?), ale ESP jest w opisie. Chyba to ESP od 1999 już montowali seryjnie, co ? Jaka jest właśnie żywotność takiego silnika? Widzę, że masz 225km, quattro, zapewne dużo lepiej się jeździ?

    Przywitam się w temacie, jak wejdę w posiadanie TeTeTki :] Pozdrawiam

  8. #2243
    Awatar Matee
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    ALMS
    Kolor
    Avus Pearl
    Posty
    267
    ...
    Hmm, jednak się nie dziwię, że co niektórych tu szlag trafia... Toż to już nawet nie chodzi o nieczytanie podstawowych tematów na tym forum... To jest po prostu brak znajomości i przestrzegania netykiety...

    Widział ktoś może to auto? Bo doszło do tego, że może na forum będziecie mieli kolejną kobietę - moja dziewczyna zaczęła szukać dla siebie TT jak ze mną pojeździła ostatnio i obejrzała kilka 225Q
    ~~ Piękne, zadbane AUDI TT QUATTRO ~~ - Samochody Osobowe Auto Moto Sprzedam- Gumtree Mazowieckie / Warszawa

  9. #2244
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez piottrekk Zobacz posta
    A co, włosi aż tak nie dbają o auta?
    Uwierz mi, wiem coś o tym (przeczytaj parę moich postów wcześniej nt. aut z IT, m.in. post #2200). Włosi tak jak Hiszpanie...wiedzą do czego służą zderzaki i bardzo chętnie z nich korzystają

    Cytat Zamieszczone przez piottrekk Zobacz posta
    Nie ma spoilera (to chyba jakoś nie przeszkadza?), ale ESP jest w opisie.
    Oraz:
    Cytat Zamieszczone przez piottrekk Zobacz posta
    Chyba to ESP od 1999 już montowali seryjnie, co ?
    Zapraszam do lektury działu, to wyjaśni Ci powyższe pytania: http://www.klubtt.pl/porady-przy-kup...cac-uwage.html

    Cytat Zamieszczone przez piottrekk Zobacz posta
    Jaka jest właśnie żywotność takiego silnika?
    Zadbany silnik 1.8T ponoć może konkurować z żywotnością sławnego 1.9 TDI. Podejrzewam że chyba lepszej reklamy nie ma.

    Cytat Zamieszczone przez piottrekk Zobacz posta
    Widzę, że masz 225km, quattro, zapewne dużo lepiej się jeździ?
    Nie wypowiem się, nie mam porównania, jeszcze lepszym autem niż TT nie jeździłem Zapraszam do obejrzenia tematu: http://www.klubtt.pl/nasze-auta/1054...tro-jerry.html.

    Cytat Zamieszczone przez piottrekk Zobacz posta
    Przywitam się w temacie, jak wejdę w posiadanie TeTeTki :]
    Na razie przywitaj się w tym dziale: Tutaj się WITAMY!, jak będziesz już w posiadaniu wymarzonej TTki, przywitasz się w tym dziale i przedstawisz swoją sztukę: Nasze Auta

    p.s. Staram się być cierpliwy

    EDYCJA ---------- Post dodany 20:33 05-11-2012 ---------- EDYCJA

    Matee, akurat ta TT jest 180Q, ale wygląda całkiem przyzwoicie i jest w odpowiedniej cenie, więc warto zobaczyć co i jak Lampy z przodu oryginalne, pod maską też jest kompletnie, w środku całkiem zadbany. jeśli inne elementy są ok to....można szarpać jak Reksio szynkę
    Te Terrere Terrere terererererere …

  10. #2245

    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    Zambrów
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2006
    Kolor
    Black
    Posty
    33
    Panowie jest jakaś opcja sprawdzić auto po vinie bo dzwoniłem do serwisu i klops nic nie chcieli powiedzieć...

  11. #2246
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez Matee Zobacz posta
    ...
    Hmm, jednak się nie dziwię, że co niektórych tu szlag trafia... Toż to już nawet nie chodzi o nieczytanie podstawowych tematów na tym forum... To jest po prostu brak znajomości i przestrzegania netykiety...

    Widział ktoś może to auto? Bo doszło do tego, że może na forum będziecie mieli kolejną kobietę - moja dziewczyna zaczęła szukać dla siebie TT jak ze mną pojeździła ostatnio i obejrzała kilka 225Q
    ~~ Piękne, zadbane AUDI TT QUATTRO ~~ - Samochody Osobowe Auto Moto Sprzedam- Gumtree Mazowieckie / Warszawa
    widziałem ostatnio to auto wieczorem na Saskiej Kępie okolice Libiskiej/Afrykańskiej, obklejone kartkami sprzedam

  12. #2247
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Cytat Zamieszczone przez Getek Zobacz posta
    Panowie jest jakaś opcja sprawdzić auto po vinie bo dzwoniłem do serwisu i klops nic nie chcieli powiedzieć...
    Moze zadzwon do innego ASO, ja jak dzwonielem przed zakupem aby umowic sie to podalem VIN i mi mila Pani udzielila odrazu info co widziala na monitorze. To bylo w POznaniu...hmm salon od strony Swarzedza.
    pzdr

  13. #2248
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Cytat Zamieszczone przez Getek Zobacz posta
    Panowie jest jakaś opcja sprawdzić auto po vinie bo dzwoniłem do serwisu i klops nic nie chcieli powiedzieć...
    Nie chcieli powiedzieć, bo ASO udziela takich info tylko właścicielowi lub osobie upoważnionej. Ale większość z tego poznasz z np. Historia pojazdu, dekoder VIN, przebieg i zdjęcia pojazdu, raporty uszkodzeń i usterek, baza pojazdów skradzionych, numer nadwozia. - VIN-Info

  14. #2249

    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    Zambrów
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2006
    Kolor
    Black
    Posty
    33
    No super humidorek zapłaciłem 24złsocisze i dowiedziałem się jakie mam wyposażenie ( nic co mnie bardziej interesowało i o czym bym nie wiedział ehh

  15. #2250

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    ZAL nie wiem jak można było kasę wydawać na tą stronkę.

    Gościu co sprawdza historię samochodu jak jest z Niemiec. Wcześniej mu lepiej wszystko napisz o samochodzie. GG 5334754

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •