Pokaż wyniki od 1 do 15 z 32

Wątek: TTr30T Vs GTR 520seria

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Miarodajny czy nie mało istotne, są ludzie którym ciężko dogodzić i pewnie po 20 ustawkach jak któryś bym w końcu przegrał to pewnie był by najbardziej miarodajny, więc owszem wyścigi będą, ale z mocniejszymi GTR, bo na seryjne szkoda mi paliwa i osprzętu który za każdym takim wyścigiem trzeba obciążać w 100% więc lepiej zostawić na inne okazje

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez asikson Zobacz posta
    tak się składa ze to ja siedziałem za sterami tego GTRa jeśli chodzi o TEN kill. Z mojej perspektywy, a wlasciwie z perspektywy kamery pasażera wyglądało to tak:

    https://www.youtube.com/watch?v=gdu5eXTqWlM (Przewinąć do 3:16)

    Na pewno na starcie zamuliłem bo Żuczek szybciej wdepnął ale niewiele(max 1s) a odjechał sporo.


    imo GTR to bardzo fajny woz i zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie i ma coś czego nie ma żadna TTka , tak samo TT ma to czego nie ma GTR ,chociażby wykonanie wnętrza, materiały i sam ogólny wygląd auta w środku

    Szerokosci.
    Czyli reakcja na gaz u mnie prawidłowa wciskasz i jedziesz, tam na pierwszym filmiku był inny kierowca, mam nadzieje że on też nie zamulił, bo zaraz wyjdzie że wyścig nie ważny, bo coś tam coś tam
    Znowu TT znowu Cabriolet

  2. #2
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Miarodajny czy nie mało istotne, są ludzie którym ciężko dogodzić i pewnie po 20 ustawkach jak któryś bym w końcu przegrał to pewnie był by najbardziej miarodajny, więc owszem wyścigi będą, ale z mocniejszymi GTR, bo na seryjne szkoda mi paliwa i osprzętu który za każdym takim wyścigiem trzeba obciążać w 100% więc lepiej zostawić na inne okazje

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -


    Czyli reakcja na gaz u mnie prawidłowa wciskasz i jedziesz, tam na pierwszym filmiku był inny kierowca, mam nadzieje że on też nie zamulił, bo zaraz wyjdzie że wyścig nie ważny, bo coś tam coś tam
    takze no pamietaj tato , skilowałes moja TT (duuużo mniej niż tego gtr bo ze 3 długosci do 220) ale to sie nie liczy bo miałem mało powietrza w tylnym lewym kole...także podsumowując wygrałem hahahah

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •