Pokaż wyniki od 1 do 15 z 22

Wątek: KUPIE radio Concert II

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Internet
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    167
    Niech kolega zostanie przy ori do tego rocznika auta i wybije sobie z głowy inny/markowy, nawet bardzo drogi sprzęt grający. Zapomnij też o radach i zapewnieniach, że "cudowne" przejściówki, ISO, kostki, adaptery sprawią, że nowe audio Ci zagra....Mam Concert II, oryginalna instalacja Bose, żadnych przeróbek, wszystko gra...za cholerę nie można podłączyć (wyjmujesz stare, zakładasz przejściówkę, czy kostkę ISO i gra, czyli wydaje się zwykła rzecz) innego odtwarzacza. Próbowałam/próbowano 3 różne, ceny od 700 do 2000zł. Duży salon gdzie chciałam zlecić montaż po zakupie u nich sprzętu jak usłyszał tt mk1 bose - grzecznie podziękował, bo "rozbierać pół auta, kłaść nową instalkę, kombinować i cudować" nie warte zarobku z zakupu plus opłaty za montaż. Oczywiście to Twoja decyzja, pewnie znajdzie się jakiś salon lub złota rączka do walki. Jak dla mnie system audio i jeszcze kilka spraw w TT to porażka Audi i rozwiązania rodem epoki kamienia łupanego. Pozdrawiam.

    ps. do luk po bokach są specjalne, dedykowane zaślepki za grosze na Allegro. Klapka jest raczej do zakrywania otworu bez radia. Concert II jest za wysokie, nie da się zamknąć nawet bez pokręteł. Na 3 różne/nowe, które testowałam jeden Alpine też nie dał się "zamknąć" pod klapką. Kółko do sterowania umieszczone po środku było zbyt wypukłe. Pioneer i Sony wchodziły.
    Ostatnio edytowane przez violinka ; 30-09-2011 o 14:57
    Są kobiety pistolety!

    - NIE dyskutuję z idiotą! Sprowadzi mnie do swojego poziomu, a tam pokona doświadczeniem.

  2. #2
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez violinka Zobacz posta
    Concert II jest za wysokie, nie da się zamknąć nawet bez pokręteł. Na 3 różne/nowe, które testowałam jeden Alpine też nie dał się "zamknąć" pod klapką. Kółko do sterowania umieszczone po środku było zbyt wypukłe. Pioneer i Sony wchodziły.
    Co ty za głupoty opowiadasz Concert II 22cm pasuje idealnie i w nowszych rocznikach był montowany seryjnie w TT

    ---------- Post dodany o 16:08 ---------- Poprzedni post z 16:05 ----------

    Z prawej strony gałka jest schowana więc widać jak to wygląda a klapka zamyka się bez problemu nawet z wysuniętymi gałkami ten model jest dedykowany do TT więc chyba to mówi samo za siebie

    I don't have dreams, I have goals.

Podobne wątki

  1. MK1 [8N] Radio Concert I i Concert II
    Przez amadeusz568 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 24-05-2018, 06:55
  2. Kupię Radio Concert II
    Przez Annubis w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-01-2017, 14:09
  3. Radio concert do 8J
    Przez Getek w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 07-01-2013, 23:49
  4. Kupię Radio Concert 2
    Przez Tomie1986 w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-04-2012, 18:53
  5. Kupie radio audi concert ii
    Przez Jujo w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 16-03-2011, 23:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •