Cytat Zamieszczone przez Quarter Zobacz posta
Marko w-wa, Pieniadz - oświećcie mnie, proszę. Jaki budżetowy wzmacniacz polecacie do tego radyjka i Hertzów? Da się coś znaleźć w 2-3 stówach (może być używka)? Zostanę chyba przy tych Hertzach - nawet jeśli teraz nie kupię wzmacniacza to może za parę miesięcy. Wolę więc lekki overkill głośnikowy niż potem zmieniać cały system. Tak naprawdę to powinienem tylko zainwestować w radio, ale jak już buda rozbabrana to szkoda mi nie zmienić głośników. Mimo, że w kolejce czekają do kupienia felgi 18" i opony.

PS. Wygłuszać nie będę - nie oczekuję audiofilskości, ale raczej soczystości przy transmisji ze Spotify (Najdroższa na hasło USB i mp3/Flac zrobiła "bleeee" i zażądała AUX do podpięcia iPhone i słuchania Spotify). Szkoda mi dociążać drzwi
Chyba się nie dogadamy. Jeśli oczekujesz soczystości to wzmacniacz nic tu nie pomoże, a dopiero połączenie jednego i drugiego. Nie jednego auta miałem okazję posłuchać i uwierz że dobre wygłuszenie to podstawa dobrego i soczystego brzmienia. Do głośników również nie namawiam na siłę bo to tylko taka moja sugestia, ale wiedz że i te o których pisałem potrafią pod wzmacniaczem pozamiatać.

Co do samego wzmacniacza nie licz że do trzech stówek trafisz coś nowego, ale z używek jest naprawdę spory wybór. Patrz oczywiście na czterokanałówkę.