Cytat Zamieszczone przez Łukasz_TT Zobacz posta
(...)
Czy możecie wrzucić wszystkie czasy przejazdów w konkursach "Weź no bilet" + "Woda"?

Fajnie byłoby zobaczyć różnice pomiędzy najlepszymi, a tymi "jeszcze dążącymi do perfekcji" :P


Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
Woda - jedna strona została zutylizowana

P.S.
Sikor zapłacił "za brak dowodów", sorry Henry, a miała być wygrana Twoja.
Mam wyniki obu konkurencji w Mańku, miałam wrzucić od razu, ale szychta mnie na prawie tydzień wciągnęła i nie miałam jeszcze nawet kiedy pójść do garażu.
Postaram się to wszystko jutro wrzucić. Niestety tak jak pisał _kris, brakuje jednej (środkowej) kartki z "Wody".

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Weź no bilet - podium:
1. hubi_pl z raidenem w TT Simona: czas przejazdu: 33 sek./ komplet biletów/ 0 punktów karnych. Bilans: -7 pkt
2. FockeWulf + Kasia: czas przejazdu: 38 sek./ komplet biletów/ 0 punktów karnych. Bilans: - 2 pkt
3. Halina + Krzysiu: czas przejazdu: 39 sek./ komplet biletów/ 0 punktów karnych. Bilans: - 1 pkt

Woda - podium:
1. Sikor28 - czas przejazdu 0:48 - 10 pkt za czas, 0 punktów karnych/ bilans: 10 pkt
2. Wilczyca - czas przejazdu 1:10 - 9 pkt za czas, 0 punktów karnych/ bilans: 9 pkt
3. Matteusz - czas przejazdu 1:12 - 9 pkt za czas, 0 punktow karnych/ bilans: 9 pkt

PS. Jeśli ktoś jest zainteresowany swoim wynikiem dajcie proszę znać na priv - albo tutaj, albo na FB. Nie wklejam całości, żeby nie zaśmiecać