Pokaż wyniki od 1 do 15 z 547

Wątek: Humidorek - czarne S-tronic 200KM z 2007r

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    Profil to PROCENT szerokosci opony a wiec czym innym jest 45 dla 245 a czym innym 45 dla 255. Druga sprawa to taka, ze wlasnie na 255/40/18 bedziesz miec zachowana fabryczna srednice kola, wiec lepiej nie kombinuj Jak zrobisz programik to mi pokazesz jak to sie odpycha i moze ja po kilku latach wreszcie sie zdecyduje Nie wiem tylko, czy tym samym nie tracimy przy tym gwarancji mobilnosci.
    Program zawsze można wgrać stary więc nie widzę problemu z gwarancją jeśli masz na silnik lub rozrząd.
    I don't have dreams, I have goals.

  2. #2
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Tak jest od dawna i chyba nigdy mi sie nie zdazylo jechac autem, w ktorym predkosc by sie zgadzala z GPSem. To nie jest spisek, tylko wynika to chyba z jakiegos przepisu. Kiedys o tym czytalem.

    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Program zawsze można wgrać stary więc nie widzę problemu z gwarancją jeśli masz na silnik lub rozrząd.

    Kolega z forum od bialego 8J (chyba tt_wroc) serwisowal auto w ASO i gdy strzelil mu nieoczekiwanie rozrzad przy 80.000, to ASO powiedzialo, ze na swoj koszt wymienia silnik. Gdy zobaczyli, ze auto mialo wgrany program, odmowilio naprawy na ich koszt. Zwykle z gwarancji mobilnosci korzysta sie wtedy, gdy auto nie jezdzi. Trudno wtedy o wgranie starego programu.

  3. #3
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    Tak jest od dawna i chyba nigdy mi sie nie zdazylo jechac autem, w ktorym predkosc by sie zgadzala z GPSem. To nie jest spisek, tylko wynika to chyba z jakiegos przepisu. Kiedys o tym czytalem.




    Kolega z forum od bialego 8J (chyba tt_wroc) serwisowal auto w ASO i gdy strzelil mu nieoczekiwanie rozrzad przy 80.000, to ASO powiedzialo, ze na swoj koszt wymienia silnik. Gdy zobaczyli, ze auto mialo wgrany program, odmowilio naprawy na ich koszt. Zwykle z gwarancji mobilnosci korzysta sie wtedy, gdy auto nie jezdzi. Trudno wtedy o wgranie starego programu.
    ASO jak będzie chciało to przyczepi ci się do wszystkiego. Oczywiście rozumiem Twoją decyzję. Ja pewnie zastanawiałbym się mocno gdyby auto było jeszcze na gwarancji producenta a, że dawno jej już nie mam to nie odmawiam sobie
    I don't have dreams, I have goals.

Podobne wątki

  1. Czarne A3 8P AXX 2.0TFSI quattro 200Km
    Przez gregor10 w dziale Nasze Auta
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 01-05-2017, 11:42
  2. Moje Audi tt 8j 2007r 2.0
    Przez jacekpom w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 08-04-2015, 20:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •