Cytat Zamieszczone przez doktorsr Zobacz posta
dobra sprostuje pare kwesti, bo zaczyna mnie troszke to *******ć, bo widze ze cała odpowiedzialność spada tylko na mnie , a od samego początku pisałem ze nie ma poroblemu, moge się podjąć organizacji ale nie sam tylko z resztą osob z klubu z Łodzi !
jak narazie, jezdze po tych wszystkich ośrodkach sam z ziomkiem ktory nie ma nic wspolnego z klubem TT, a bardziej mu zalezy by zorganizowac ten zlot jak innym, nawet nie musze mu za wache oddawać ;p
ostatnio byłem w Borkach, i Bronisławowie. Gdzie to pierwsze było zamknięte i nic się nie dowiedziałem ani nie obejżałem, ale za to druga miejscówka wypadla naprawde zajebiscie, i bym był skłonny stwierdzic ze nawet lepiej jak Wawrzykowizna , i jest zaraz blisko wody i plaży ... Wodnik Bronisławów

tyle ze w Bronisławowie tez termin z tematu jest zajęty...

widze ze ogolnie kazdy jest za tą Wawrzykowizną ... tylko jest jeden problem bo w okolicy kazdej przerobionej miescowki, nie ma w ogóle gdzie się scigać, jedynie jak cos to w okolicy tego bronisłaowowa dalo by rade, bo 5 minut z ośrodka jest na autostradę

więc jeszcze raz, niechce podejmować zadnych decyzji sam, mieli w tym uczestniczyć jeszcze Ziembol, Matteusz, i Jaqoob ... jak narazie nie uzyskalem z ich strony zadnej pomocy, i ogarniam wszystko samemu !!! (haha po tym tekscie juz chyba nie mam kolegów ;p )

PS. nie wiem co się działo, ale od dwoch dni niemoglem sie zalogować na forum, w końcu poresetowalem hasła itd i jest git
Wyskoczyłeś z propozycją organizacji spotu sam więc sam za niego w pełni odpowiadasz i nie ma wymówki, że ktoś inny miał ci pomagać. Jak wyszło to widać ... co najgorsze pojawiła się skaza na centralnej Polsce i teraz trzeba ja zaleczyć


Spot ogólnopolski się odbędzie tylko w innym (późniejszym terminie). Szczegóły przedstawię w odpowiednim czasie.

Proszę moderatorów o zamknięcie tego tematu. W odpowiednim czasie zostanie stworzony nowy z konkretami bez takiego śmietniska jak tutaj.